Odrzucą Mnie mówiąc, że Moje Święte Słowo zaprzecza Słowu Bożemu.

Środa, 11.07.2012, godz.19.30

Moja droga, umiłowana córko, w tym czasie znosisz Mój ból, ponieważ płaczę z powodu ilości Bożych dzieci, które umierają w stanie grzechu śmiertelnego.

To jest tak bolesne, że Ja cierpię jeszcze raz straszliwe rany zadane Mi podczas Mojego Ukrzyżowania.

Moja córko, ważne jest, abyś zrozumiała, co dzieje się z tobą, ponieważ musisz przygotować się, jak radzić sobie z tą misją, gdy powoduje ona u ciebie takie cierpienia.

Udręki, którą znosisz w Moje Imię, należy się spodziewać.

Gdy jakiekolwiek wybrane dusze przekazywały w przeszłości Moje Święte Słowo dla świata, cierpiały umartwienie, tak samo jak teraz. Były wyśmiewane, dręczone, przedstawiane jako głupie, i co gorsza, oskarżane o oszukaństwo, tak jakby mówiły kłamstwa.

Ja też byłem nazywany kłamcą. Ja też byłem wyśmiewany. Mówili, że jestem naciągaczem, oszustem i występuję przeciwko Bożemu Słowu.

Wynajdywali każdy pretekst, aby udowodnić, że Ja jestem oszustem.

Wykorzystywali nawet Święte Słowo Boga, Mojego Przedwiecznego Ojca, aby próbować i udowadniać, że to, o czym Ja mówiłem, zaprzecza Pismu Świętemu.

Każdy może powiedzieć, że przedstawia Słowo Boże. Bardzo niewielu tych, którzy twierdzą, że otrzymują Słowo Boże, jest traktowanych poważnie. Zazwyczaj są oni ignorowani.

Ale ci, którzy mówią, że mówią w Moje Imię, chociaż tak nie jest, i którzy celowo rozprzestrzeniają kłamstwa, są zazwyczaj oklaskiwani i akceptowani, poprzez podstępny wpływ szatana.

W przypadku prawdziwego proroka moc Mojego Głosu jest taka, że będzie ona wywoływać bardzo silną reakcję. W takich przypadkach ludzie albo przyjmą Moje Słowo z miłości do Prawdy, albo kategorycznie Mnie odrzucą.

Ci, którzy Mnie akceptują, poczują Moją Miłość dotykająca ich dusze w sposób, który rozpali ich serca tak, że nie może być odwrotu.

Ci, którzy Mnie odrzucają, nie zignorują Mnie. Zamiast tego będą wyszydzać Mnie i oczerniać Moje Święte Słowo ze złośliwością, która jest sprzeczna z Chrześcijańskimi cnotami, które jak twierdzą, posiadają.

Odrzucą Mnie mówiąc, że Moje Święte Słowo zaprzecza Słowu Bożemu, tak jak robili, kiedy chodziłem po ziemi.

Oni nie rozumieją, dlaczego Moje Słowo wytwarza tak potężną reakcję. Zostali skuszeni przez szatana i nie wiedzą o tym. Zawiodła ich czujność i pozwolili mu przesłonić ich miłość do Mnie.

Nikt nie zignoruje Mojego Słowa. Nie mogą tego zrobić. Ponieważ, tak czy tak, spowoduje Ono reakcję, czy to z miłości, czy z nienawiści.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.