Ostrzeżenie dla wielu będzie przerażającym wydarzeniem, ponieważ będzie się wydawało, że nadszedł jakby koniec świata

Orędzie 483, czwartek, 12 lipca 2012, godz. 10.50

Moja najdroższa córko, niech żaden człowiek nie bagatelizuje wpływu, jaki Ostrzeżenie będzie miało na całą ludzkość.

Ostrzeżenie dla wielu będzie przerażającym wydarzeniem, ponieważ będzie się wydawało, że nadszedł jakby koniec świata.

Wielu będzie świadkami czegoś, co będzie wyglądać na katastrofę, podczas której będzie się miało wrażenie, że blisko powierzchni ziemi zderzają się ze sobą i eksplodują dwie komety.

Języki ognia będą tak wyglądały, jakby wulkan wybuchł na niebie, co wywoła u wielu ludzi wielki przestrach.

Promienie czerwonego ognia są Promieniami Mojej Krwi, Promieniami Mojego Miłosierdzia, ofiarowanymi wam wszystkim jako dar o takim znaczeniu, że żaden człowiek nie będzie w stanie pojąć, co się dzieje.

Wielu odczuje palący ogień, przenikający ich ciała, jakby upał słońca ich obezwładnił.

Wewnątrz też będą odczuwali upalne gorąco, dopóki sobie nie uświadomią, że są świadkami widowiska, umożliwiającego im wgląd do własnych dusz.

Wielu poczuje, że ziemia drży, jak gdyby miało miejsce trzęsienie ziemi.

Ziemia się zatrzęsie i wyda jęk, i wielu upadnie i będzie się chwytało, czego tylko będzie można, aby się schronić.

Ale ziemia się nie otworzy i ich nie pochłonie. Bo to nie będzie naturalne trzęsienie ziemi, ale nadprzyrodzone.

Zanim jednak to nastąpi, podczas eksplozji ulegną zniszczeniu warstwy atmosferyczne, odpowiedzialne za pogodę.

Po tej eksplozji Mój Krzyż pojawi się na niebie.

Wielu będzie szlochać gorzkim łzami żalu za grzechy i z powodu przygnębienia i będzie za swoje grzechy cierpieć potworny wstyd.

Inni będą krzyczeć i przeklinać, gdyż nie będą w stanie wytrzymać tego rozświetlenia sumienia – które będzie Bożym znakiem – z powodu ciemności w ich duszach, i będą bronić się przed przyjęciem światła Mojego Miłosierdzia.

Będą wyli z bólu, gdy poczują mękę ogni piekielnych, podczas kiedy Znak Mojego Miłosierdzia ukaże im los, jaki ich czeka, jeżeli nie zaczną pokutować i nie zmienią swojego zachowania.

Te dobre dusze, które Mnie kochają, także będą cierpieć, bo wiele z nich również będzie poplamionych grzechem, ale otrzymają one natychmiastowe Rozgrzeszenie. Oni także będą upokorzeni, kiedy grzech ich pychy zostanie im ukazany.

Przez parę dni po tym wydarzeniu wielu z was nie będzie opuszczało swoich domostw i baza usługowa mocno na tym ucierpi; z tego powodu wielu z was będzie musiało sobie samemu poradzić. Oto dlaczego musicie się przygotować.

Nastanie także okres cierpienia, kiedy dusze będą przechodziły przez ból czyśćcowy w czasie, gdy będzie odbywało się ich oczyszczenie. Wówczas wielu przeżyje objawienie co do stanu ich dusz i staną się tak pokorni, jak nigdy dotąd.

Bardzo wielu ludzi zaakceptuje to, co się wydarzyło, i zrozumie, że otrzymali wspaniały Dar Mojej Łaski i Mojego Miłosierdzia.

Światowe nawrócenie, jakie będzie miało miejsce, osiągnie tak niespotykaną skalę, jakiej nie miało od czasu Mojej Śmierci na Krzyżu.

Miliardy zwrócą się do Boga, ponieważ Prawda stanie się oczywista.

Po tym, jak zostaną otuleni Moją Miłością, dowiedzą się dokładnie, co wydarzy się w Dniu Sądu Ostatecznego oraz jak zbawić swoje dusze.

Będą mogli na powrót zostać uzdrowieni na umyśle, ciele i duszy.

Mój krzyż będzie dowodem okazania Mojego Boskiego Miłosierdzia, co zostało ludzkości już tak dawno obiecane. Będzie w całym świecie widoczny na niebie.

Cisza zstąpi do wszystkich zakątków ziemi, co będzie wynikiem działania aktu Bożej interwencji, jaki zostanie ofiarowany Bożym Dzieciom, aby obudzić je ze snu.

Jednak upadłe anioły zaatakują Boże dzieci, posługując się należącą do nich armią, złożoną z tych, którzy odmówią Mojego Kielicha Zbawienia.

Tak zajadli, z sercami z kamienia i skażeni szatańską zmazą, będą walczyć z tymi, którzy kochają Boga.

Nie będą wprawdzie nawet w przybliżeniu tak liczni, jak ci, którzy będą podążać za Prawdą, jednak ich nienawiść popchnie wielu do tego, aby planować złe postępki, które zniszczą panujący pokój i ciszę.

Ów szatański hufiec wprowadzi w życie plan, mający przekonać świat, że to wydarzenie było w rzeczywistości wypadkiem w kosmosie i że naukowcy potrafią to udowodnić. Wielu – o jakie to smutne – zacznie wierzyć, że tak właśnie było, i wiele z Bożych dzieci popadnie z powrotem w swe poprzednie, grzeszne życie, które już kiedyś było ich udziałem.

Walka o dusze rozpocznie się więc na nowo i upłynie znowu sporo czasu, zanim dojdzie do ostatecznej konfrontacji, kiedy to Moje Powtórne Przyjście przyniesie kres tej niegodziwości.

Moi drodzy wyznawcy, nie dopuśćcie, aby te objawienia wzbudziły w was strach.

Zamiast tego przygotujcie się na to chwalebne wydarzenie i pozwólcie swoim duszom je przyjąć.

Przyjmijcie ten cudowny Boży Dar tak, aby was umocnił i dalej rozprzestrzeniał Moją Miłość w waszych rodzinach i wśród waszych przyjaciół.

Bądźcie dumni z waszej więzi ze Mną, waszym Jezusem, i pomóżcie Mi zbawić te dusze, które odmówią przyjęcia Mojego Miłosierdzia.

Idźcie. Przygotujcie się. Radujcie się, bo czas jest bliski.

Kocham Was

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.