Bóg Ojciec: Zmiotę z powierzchni ziemi ich fałszywe kościoły, ich bezbożne obrzędy, ich fałszywych idoli, ich miasta i ich narody

Orędzie 488, niedziela, 15 lipca 2012, godz. 17.45

(Otrzymane w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.)

Moja najdroższa córko, ciężko jest Moim dzieciom pozostać wolnym od grzechu z powodu przekleństwa rzuconego na nich ręką węża.

Nigdy nie oczekuję, że Moje dzieci będą przez cały czas kompletnie wolne od grzechu, bo to jest niemożliwe.

Ważne jest jednak, aby każdy, kto zna nauczanie Kościoła Mojego Syna na ziemi, tak często, jak jest to tylko możliwe, szukał pokuty za swoje grzechy i dążył do nawrócenia.

Dzięki pokucie będzie łatwiej pozostać w stanie łaski, a to stworzy także barierę wobec przyszłych pokus.

Moje dzieci, stajecie się świadkami wielkich i trwale nieodwracalnych przemian na tym świecie. Nastąpią one po Ostrzeżeniu.

Mimo że wielu zignoruje te orędzia z Nieba, ważne jest dla tych, którzy je przyjmują jako Słowo Boga, aby się przygotowali.

Jesteście jak ogniwo w Mojej zbroi przeciwko wrogowi i przez wzgląd na waszą wiarę uniosę was i uchronię od prześladowań.

To wasza miłość do Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, Wybawcy całego kosmosu, sprawi, że będę w stanie uratować te dzieci, które nie będą mogły wytrzymać Światła Bożego.

Wasze poświęcenie się miłości, cierpieniu i modlitwom stanie się ich zbawienną łaską, która uchroni ich od ogni Piekielnych.

Nie bójcie się o siebie samych, ale o tych, którzy nie tylko, że nie mogą zobaczyć, ale którzy nie chcą zobaczyć, w jakich czasach żyją.

Przygotowania są zakończone i drzewo czasu już dojrzało, aby nastały zmiany – Ja bowiem bestii nie pozwolę na kradzież dusz.

Interwencja ta, która już tak dawno została obiecana ludzkości, nastąpi już bardzo niedługo, i rozpocznie się walka o ocalenie Moich dzieci.

Nie bójcie się Mojej Ręki, bo kiedy spadnie, będzie karać tych, którzy usiłują zniszczyć Moje dzieci.

Powstrzymam ich, aby nie zwodzili dusz.

Powstrzymam ich w ich morderczym zamiarze i zmiotę z powierzchni ziemi ich fałszywe kościoły, ich bezbożne obrzędy, ich fałszywych idoli, ich miasta i ich narody – jeżeli będą nadal odrzucać Rękę, która ich karmi.

Zostali ostrzeżeni. Wy, Moje umiłowane dzieci, pomożecie Mojemu Synowi ich ocalić.

Nigdy się nie bójcie, bo ci z Pieczęcią Boga Żywego nie tylko że są chronieni, ale udzielone są też im łaski, aby mogli stawać w obronie Słowa Bożego, żeby tak wiele dusz, jak tylko jest to możliwe, otrzymało Dar Życia.

Wasz umiłowany Ojciec

Bóg Najwyższy

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.