W czasie Mojej Męki Moje ramiona zostały wyrwane ze swych stawów i to jest zobrazowane na wizerunku z Całunu Turyńskiego

Orędzie 493, czwartek, 19 lipca 2012, godz. 7.00

Moja wielce umiłowana córko, kartowany jest obecnie ogromny spisek, mający na celu zniszczenie dowodów Mojej egzystencji na ziemi, a tym samym oszukanie dzieci Bożych.

Wkrótce wielu się zaprezentuje jako Moi święci i pobożni słudzy, pozorując tę maskaradę, aby waszą wiarę we Mnie, waszego umiłowanego Jezusa, wystawić na próbę i zniszczyć.

Zaczną od podważania Mojego narodzenia, niewinności Mojej Matki i Mojego Zmartwychwstania.

Potępią to wszystko jako fałszerstwa i zaprezentują coś, co nazwą dowodem, aby sprawić, żeby możliwie jak największa liczba chrześcijan utraciła pewność, że Moje Życie na ziemi miało miejsce.

Obmyślą kłamstwa na temat Mojego Ukrzyżowania i podważą przekonania dotyczące Mojego moralnego charakteru.

Następnie zaczną atakować relikwie, kwestionując ich prawdziwość i próbując przedstawić je jako nic innego, jak tylko przesądy w umysłach chrześcijan.

Ale przecież istnieje Całun Turyński, płótno, które okrywało Moje martwe ciało w grobie. W końcu jednak zaprzeczą i jego autentyczności i będą rozpowszechniać kłamstwa.

Moje ramiona są za długie – powiedzą – i zaczną to podważać. Niemniej zawiedzie ich rozumienie tego, co Moje Ciało musiało przetrzymać w czasie Ukrzyżowania. W czasie Mojej Męki Moje ramiona zostały wyrwane ze swych stawów i to jest zobrazowane na wizerunku z Całunu Turyńskiego.

Wówczas podejmą próbę udowodnienia, że Zmartwychwstanie nigdy nie miało miejsca. Stwierdzą, że to wszystko są kłamstwa, tak rozpaczliwie będą chcieli usunąć wszelkie ślady Mojego Istnienia.

Następnie spróbują tym wszystkim, którzy nawrócą się w czasie Ostrzeżenia, odebrać dostęp do Sakramentów Świętych i Świętej Biblii.

Prawie wszędzie zabronią posiadania Biblii.

Zaproponują nową, fałszywą księgę, o której powiedzą, że głosi ona wagę miłości bliźniego.

Wykorzystają miłość, którą chrześcijanie posiadają w swych sercach jako Dar Boży, aby ich nakłonić do przyjęcia przesłania o tak zwanej miłości.

Powiedzą: Kochajcie się teraz wzajemnie. Kochajcie religię tego drugiego. Zjednoczcie się teraz, tworząc nową religię, i okażcie waszym braciom i siostrom prawdziwą miłość.

Miłość do samego siebie będzie jednak leżącą u podstaw zasadą.

Kochajcie przede wszystkim samych siebie, a odkryjecie, że będzie wam łatwiej kochać swego bliźniego – takie będzie ich nauczanie. Ale będzie to jednocześnie największe kłamstwo, do przełknięcia którego, Moi wyznawcy, będziecie zmuszani.

Stawianie miłości do samego siebie przed miłością do bliźnich obraża Boga.

Jest to egoistyczne. Nie słuchajcie tych kłamstw. Jednak oni będą tak przekonywujący, że wielu uwierzy w ich przekaz i podążą za przywódcą owej Jednej Światowej Religii jak baranki, prowadzone na rzeź.

Ta Nowa Światowa Religia przeniknie do wielu narodów i będzie tolerowana przez wiele rządów.

Prawa chrześcijan będą bezwzględnie deptane.

Z czasem stworzą prawa, zabraniające praktykowania wszystkich religii, a szczególnie chrześcijaństwa.

Nałożą kary na tych, którzy nie dostosują się do ich wymagań.

Komunizm będzie leżał u korzeni tego zła.

I to nie dlatego, że komunizm promuje ateizm, lecz dlatego, że będzie on lansował nienawiść do Boga.

Rosja i Chiny obejmą rządy w wielu narodach, począwszy od Europy.

Unia Europejska, bestia z dziesięcioma rogami, zostanie pożarta przez drugą bestię, jeszcze bardziej bezwzględną i potężną.

Wówczas komunizm przejmie tam stery władzy, zanim wszędzie na świecie się nie rozprzestrzeni.

Ten okres nie będzie trwał długo. Będzie on krótki.

Wasze modlitwy złagodzą jego następstwa; zostało to jednak przepowiedziane i się spełni.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się o nawrócenie całego świata w czasie Ostrzeżenia.

Jeżeli większość dusz się nawróci, wówczas duża część tego, co ma w czasie Wielkiego Ucisku nastąpić, może zostać i będzie złagodzona.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.