Światu zostanie wkrótce zaprezentowane jedno z najbardziej podstępnych kłamstw, ale ludzkość na obecnym etapie nie jest w stanie go jako takiego rozpoznać

Orędzie 494, piątek, 20 lipca 2012, godz. 17.46

Moja umiłowana córko, trzy i półroczny Ucisk zacznie się w grudniu 2012 roku.

Na tym etapie antychryst zaprezentuje się jako wojskowy bohater.

Jego dusza została oddana we władanie szatanowi i każda cząstka jego osoby należy do niego.

Moce, jakie będzie on posiadał, sprawią, że będzie on w tym czasie przez ludzi postrzegany nie tylko jako człowiek pokoju, ale że ludzie będą także przekonani, że jest on Mną, Jezusem Chrystusem, Wybawcą ludzkości.

Oni w tym czasie również uwierzą, że antychryst został posłany, aby zapowiedzieć Drugie Przyjście.

Tak wiele biednych dusz przyjmie z tego powodu z ochotą jego znak, Znamię Bestii. Jest on bowiem – przez wzgląd na to, jak szatan się w jego ciele uzewnętrzni – pod każdym względem bestią.

Dokona cudów na nieboskłonie.

Będzie uzdrawiał ludzi.

Będzie on naczelną figurą Nowej Światowej Religii. On i Fałszywy Prorok, który będzie na zewnątrz reprezentował duchowo opustoszały Kościół Katolicki, będą ściśle współpracować, aby przechytrzyć wszystkie dzieci Boże.

Światu zostanie wkrótce zaprezentowane jedno z najbardziej podstępnych kłamstw, ale ludzkość na obecnym etapie nie jest w stanie go jako takiego rozpoznać.

Ci z was, którym dana zostanie Księga Prawdy – te Moje Święte Orędzia – aby ostrzec ludzkość przed tymi rzeczami, powinni wiedzieć, co następuje:

Ich plan będzie tak wyrafinowany, że wielu zostanie zwiedzionych z powodu ich promieniującej miłością i życzliwością zewnętrznej powierzchowności, poprzez którą zamanifestują światu swój niecny plan.

Antychryst i Fałszywy Prorok planują wzajemnie – właśnie już kończą – czas swojego nikczemnego panowania – i wśród pierwszych rzeczy, jakie postanowili, znajdzie się eskalacja wojny na Bliskim Wschodzie.

Antychryst będzie tym podejmującym decyzje, tym, który zza kulis pociąga za sznurki. Później wystąpi jednak na pierwszy plan i ujawni się w roli mediatora pokojowego.

Będzie to moment, kiedy świat ulegnie jego urokowi.

W międzyczasie Fałszywy Prorok przejmie władzę w Kościele Katolickim.

Kościół Katolicki zostanie w szybkim tempie wessany przez Nową Światową Religię, będącą fasadą dla kultu szatana. Czczenie samego siebie będzie właściwym celem tej ohydy, jak i wprowadzenie praw, które skupią się na dwóch kwestiach:

Zniesieniu sakramentów i zniesieniu grzechu.

Otrzymanie sakramentów będzie realnie możliwe tylko u tych kapłanów i innych chrześcijańskich duchownych, którzy pozostaną Mi wierni. Będą udzielać tych sakramentów w specjalnych kościołach-kryjówkach.

Zniesienie grzechu zostanie wprowadzone poprzez dekrety prawne, które będą postrzegane jako popierające tolerancję.

Dopuszczą one aborcję, eutanazję i małżeństwa osób tej samej płci. Kościoły zostaną zmuszone do zaakceptowania takich małżeństw, księża będą zmuszani, aby im za Moją aprobatą błogosławić.

W owym czasie będą rozpowszechniać odprawianie ich własnej wersji mszy świętej. Ich Ofiara Świętej Eucharystii – w czasie której Hostia będzie bezczeszczona – będzie sprawowana w kościołach katolickich.

Moja Obecność w czasie takich mszy nie tylko że nie będzie miała miejsca, ale nie będę także w ogóle obecny w tych kościołach, gdzie będą Mnie poniżać.

Wszystkie te rzeczy będą dla Moich wyznawców przerażające. Nie będziecie mogli korzystać ze Świętych Sakramentów, chyba że będą one udzielane przez księży, należących do Mojej Reszty Kościoła.

Jest to powód, dla którego ofiarowałem wam teraz takie Dary, jak modlitwa o Odpust Zupełny (Krucjata Modlitwy 24) dla odpuszczenia grzechów. Jej celem jednak nie jest zniesienie aktu spowiedzi dla katolików.

Będzie to natomiast sposób, aby pozostać w stanie łaski.

Choć w czasie Ostrzeżenia nawrócą się miliardy, przepowiednie te się wypełnią. Dzięki modlitwie wiele z tych wydarzeń może mieć jednak łagodniejszy przebieg, co zredukuje cierpienie i prześladowania.

Wy, Moi Wyznawcy – nie zapominajcie o tym – jesteście cały czas dzięki Pieczęci Boga Żywego chronieni.

Musicie tę Pieczęć upowszechnić i ją udostępnić tak wielu ludziom, jak to tylko możliwe.

Proszę, zrozumcie, że po to was o tym informuję, żebyście byli przygotowani do powstrzymania jak największej ilości dusz od przyjęcia Znamienia Bestii.

Szatan zaszczepi duszom, które przyjmą jego Znamię, opętańczą moc i będzie bardzo trudno je uratować.

Wy, Moi wyznawcy, będziecie dzięki tej Misji na każdym kroku waszej drogi otrzymywali wskazówki. Nie możecie dopuścić, żeby strach wkradł się do waszych serc, Ja będę bowiem was napełniał odwagą, siłą, wytrwałością i ufnością, abyście podnieśli czoła – jako że kroczycie w Mojej Armii.

Nie zapominajcie, że szatan nie może wygrać tej bitwy, w żadnym wypadku nie jest to możliwe.

Tylko Ci z Pieczęcią Boga Żywego i ci, którzy pozostaną wierni i niezłomni w Bogu, mogą zwyciężyć.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.