Gdy takie dusze atakują Moje Święte Słowo, z takim jadem, jest to znak potwierdzenia szatana, że te orędzia są autentyczne.

Poniedziałek, 06.08.2012, 18.06

Moja droga, umiłowana córko, istnieje wielu Moich oddanych wyznawców, którzy organizują kampanię, aby zniszczyć tę misję.

Ci, którzy uważają, że to niechrześcijanie i ateiści będą tymi, którzy potępią Moje Słowo w tych przekazach, niech wiedzą to:

To będą ci, którzy otwarcie głoszą wiarę we Mnie, ich Jezusa, którzy urażą Mnie najbardziej.

Są zaciemniani poprzez oszustwa króla kłamstw, który wysłał wielu upadłych aniołów do takich dusz. Niezadowoleni odrzucaniem Moich Świętych Przekazów, postanowili uzyskać najwięcej wsparcia, jak tylko mogą, pośród Moich kapłanów, aby spróbować sabotować tę misję.

Takie dusze nigdy nie zatrzymują się, aby zadać sobie pytanie, dlaczego to robią. Albo dlaczego czują taką nienawiść do ciebie, Moja córko. Albo dlaczego Moje Święte Słowo niepokoi ich tak bardzo.

Gdy takie dusze atakują Moje Święte Słowo, z takim jadem, jest to znak potwierdzenia szatana, że te orędzia są autentyczne.

Bo gdy okazana jest tak silna opozycja, i gdy religijni ludzie zostają sprowokowani do ataku Boskich Przekazów, takich jak te, to wówczas możecie być pewni, że pochodzą one od Boga.

Gdy odrzucają Moje Słowo, rani Mnie to, tak że płaczę ze smutku, kiedy Mnie nie rozpoznają. Ale tak może być. Z czasem poznają Prawdę.

To, co uraża Mnie ogromnie, to gdy oni wyruszają, aby celowo odwodzić dusze od Mojego Miłosierdzia.

Jeśli będą odpowiedzialni za dusze, którym odmówione zostanie zbawienie, zostaną ukarani.

Ich kara będzie jedną z niedoli, gdy spróbują bronić swoich czynów, za choćby tylko jedną zgubioną duszę. Ich czyny mogą oznaczać, że dusza, która inaczej zostałby nawrócona, może cierpieć z powodu ostatecznej kary w ogniach Piekła.

Kiedy próbują sabotować Słowo Boże, to ich wcześniejsze dobre uczynki okażą się bezużyteczne. W jakim celu są one dobre, jeśli oni takie szlachetne uczynki neutralizują czynami nienawiści wobec Boga?

Mówię do nich. Dzień, gdy przyjdziecie odpowiadać przede Mną za takie podłe działania, będzie dla was bardzo trudny.

Będziecie musieli odpowiedzieć nie tylko za siebie, ale będziecie musieli odpowiedzieć za kłamstwa, które rozprzestrzeniacie do innych o Mnie, o Moim Świętym Słowie.

Czy to jest strach przed Moim Świętym Słowem, który prowadzi was do takiej nikczemności? Strach pochodzi od szatana. Pycha również pochodzi od szatana. Czy nie wiecie, że to dlatego, że uważacie, że jesteście tak dobrze zorientowani w Moim Piśmie Świętym, powoduje u was przekonanie, że wiecie więcej niż faktycznie jest?

Dopatrujecie się uchybień Moim Świętym Słowie, właśnie tak jak robili Faryzeusze. Czyniąc tak, mówicie, że wiecie więcej na temat Prawdy niż Bóg.

Pamiętajcie, że rozprzestrzeniając więcej kłamstw o Moim Świętym Słowie, grzeszycie przeciwko Słowu Bożemu.

Ten grzech, przeciwko prorokowi Pana, jest jednym z najbardziej niemile widzianych przez Mojego Ojca.

Wszyscy ci, którzy zgrzeszyli przeciwko prorokom Pana, zostali ukarani. Ponieważ, gdy próbują powstrzymać Słowo Boże dawane światu dla ratowania dusz, zapobiegają zbawieniu dusz.

Za to zostaną ukarani, ponieważ nic nie powstrzyma dostarczenia Słowa Bożego do Jego drogich dzieci.

Wasz Jezus