Najświętsza Maria Panna: Moje dziecko, wkrótce wielu światowych proroków, wizjonerów i widzących, nie będzie już otrzymywać orędzi.

Poniedziałek, 13.08.2012, 19.45

Moje dziecko, wkrótce wielu światowych proroków, wizjonerów i widzących, nie będzie już otrzymywać orędzi, aby zrobić miejsce dla tych najważniejszych przekazów.

Wiele z Mojej pracy, poprzez wizjonerów, zostanie niedługo zaprzestanej, aby pozostawić miejsce na Głos Ducha Świętego, dawanego tobie, prorokowi czasów ostatecznych.

Wielu fałszywych proroków, którzy się ujawnili, nadal będzie krzyczeć na szczycie swoich głosów, i będą one jedynymi innymi głosami rywalizującymi o uwagę z tymi, prawdziwymi, ostatnimi przekazami z Nieba.

Nie obawiaj się Moje dziecko, ponieważ ty i ta misja, są chronione.

Nie tylko ty działasz dla tej misji. Całe Niebiosa, wszyscy aniołowie i święci pracują z tobą. Dlatego nigdy nie możesz czuć się samotna, nawet jeśli cierpisz.

Codziennie blokowana jesteś przez wrogów Boga.

Trwają plany, aby zablokować publikację Księgi Prawdy, ale prześladowanie to jest prawie na ukończeniu.

Trzymaj się zawsze blisko Mnie, twojej Matki, tak abym mogła owinąć wokół ciebie Mój Święty Płaszcz, aby chronić cię od złego.

Jesteś coraz silniejsza i odważniejsza, a mimo to czujesz się zmęczona. To minie, a świat powita tak długo obiecaną mu Księgę Prawdy.

Idź teraz i podziękuj Bogu za tę ważną misję.

Wszyscy z Niebios błogosławią cię.

Co dzień trzymamy cię za rękę i chronią cię wszyscy święci.

Bitwę rozpoczyna moment, gdy pierwsza książka zostanie sprzedana. Rozprzestrzeni się na całym świecie, więc musisz się odpowiednio przygotować.

Wezwij pomocy, a otrzymasz ją.

Idź w pokoju i miłości.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.