Obecny czas można porównać do ciszy przed burzą. Wykorzystajcie go, aby przygotować tak wielu ludzi, jak to jest tylko możliwe.

Niedziela, 19.08.2012, 22.56

Moja droga, umiłowana córko, wiedz, że kiedy cierpisz z Mojego powodu, i gdy czujesz się osamotniona i poza Moim zasięgiem, to wówczas jesteś najbliżej Mojego Najświętszego Serca.

Chociaż ta, Moja Księga Prawdy, jest darem ode Mnie dla świata, i jest chroniona z Nieba, nie oznacza to, że podróż ta będzie dla ciebie bezbolesna.

Doświadczysz krytyki i nowego rodzaju ataku teraz, gdy Moje Święte Słowo jest drukowane dla świata do wspólnego korzystania.

Nigdy nie wolno ci odpowiadać tym, którzy żądają od ciebie wyjaśnienia, dlaczego ta Księga była niezbędna. Zachowaj milczenie i kontynuuj Moją pracę.

Nie pozwól nikomu powstrzymać lub opóźnić rozprzestrzeniania Mojej Księgi, ponieważ liczy się każdy dzień, gdyż ograniczony jest okres czasu przyznany dla dusz, aby zrehabilitowały się w Moich Oczach.

Pozwól Mi zapewnić ciebie, Moja córko, i wszystkich Moich wyznawców, że wyruszacie teraz w podróż, pielgrzymkę, jak żadna inna.

Ten czas można porównać do ciszy przed burzą.

Wykorzystajcie go, aby przygotować tak wielu ludzi, jak to jest tylko możliwe. Rozprzestrzeniajcie Moje Orędzia, Moje Modlitwy Krucjaty, i módlcie się za waszych braci i siostry, tak aby po Ostrzeżeniu przyjęli Moje Miłosierdzie.

Zbierzcie razem Mój Kościół i módlcie się o siłę, ponieważ fałszywy prorok przygotowuje się i jest już obecny w Watykanie. Jednak bardzo starannie ukrywa swoją prawdziwą twarz. Mój umiłowany Wikariusz jest izolowany i pozostaje mało czasu.

Chcę, abyście wszyscy rozpoczęli nową litanię modlitw dla ochrony przed fałszywym prorokiem i odmawiali je od tej chwili raz dziennie.

Modlitwy Krucjaty muszą być wybierane w różnych zestawach i odmawiane, kiedy możecie.

Oto pierwsza Litania Jezusa dla Ludzkości (1) – O Ochronę przed fałszywym prorokiem

„Najdroższy Jezu, ocal nas przed oszustwem fałszywego proroka.

Jezu, zmiłuj się nad nami.

Jezu, ocal nas od prześladowań.

Jezu, zachowaj nas od antychrysta.

Panie, zmiłuj się nad nami.

Chryste, zmiłuj się nad nami.

Najdroższy Jezu, osłoń nas Swoją Drogocenną Krwią.

Najdroższy Jezu, otwórz nasze oczy na kłamstwa fałszywego proroka.

Najdroższy Jezu, zjednocz Swój Kościół.

Jezu, ochroń nasze Sakramenty.

Jezu, nie pozwól fałszywemu prorokowi podzielić Twojego Kościoła.

Najdroższy Jezu, pomóż nam odrzucić kłamstwa przedstawione nam jako prawda.

Jezu, obdarz nas Siłą.

Jezu, daj nam Nadzieję.

Jezu, napełnij nasze dusze Duchem Świętym.

Jezu, ochroń nas przed bestią.

Jezu, obdarz nas darem rozeznania, tak byśmy mogli zawsze podążać

ścieżką Twojego prawdziwego Kościoła, na wieki wieków. Amen.”

Moja córko, proszę, nie czuj się przytłoczona tą misją, ponieważ przyślę ci wkrótce pomoc. Musisz zaakceptować wszystko, o co cię proszę i pozostać silna w przeświadczeniu, że wszystko jest dobrze.

Nawrócenie dzięki tym Orędziom zostało już uzyskane i wynosi już setki tysięcy dusz. Nie czuj się więc bezsilna lub zmartwiona. Jestem zadowolony z wierności i poświęcenia tych, którzy kochają mnie bezwarunkowo.

Posyłam ci tych, Moich, z czystymi sercami, aby ofiarować ci ochronę.

Podniosą cię i pomogą ci prowadzić Moich wyznawców podczas całej podróży do bram Nowego Raju.

Kocham was, Moi umiłowani wyznawcy. Wytrwajcie ze Mną na tej ciernistej ścieżce. Zaakceptujcie szyderstwa, które spotkają was, gdy w dalszym ciągu rozpowszechniać będziecie Moje Święte Słowo.

Wiedzcie, że Ja zawsze jestem z każdym z was. Ja znam Moich, należących do Mnie i oni znają Mnie. Nic nie może nas rozdzielić.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Litanie Jezusa dla Ludzkości, Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.