Jeśli wielbicie fałszywych bogów i prosicie o wielki dobrobyt, bogactwa i inne dary, wyłącznie w celu zaspokojenia własnych żądz, przyciągacie księcia ciemności.

Wtorek, 28.08.2012, 19.30

Moja droga, umiłowana córko, świat i ludzie, którzy go zamieszkują, trwają w negacji.

Nie wierzą w prawdziwego Boga, Mojego Przedwiecznego Ojca.

Oni, a jest ich miliardy, biegają wkoło w zdezorientowaniu i śpieszą ślepymi uliczkami szukając boga, któremu mogą okazać wierność.

Problem bogów, fałszywych bogów, których stawiają na piedestale, jest taki, że tych idoli oni sami stworzyli. Swoją własną kreacją dostosowaną do ich interpretacji, jaki powinien być Bóg.

Ci bogowie, a stworzyli ich Moja córko setki, są stworzeni przez ich własne wyobrażenia.

Ci sami bogowie służą tylko jednemu celowi, a jest to masaż pochodzących z miłości własnej oczekiwań, co do tego, jaki powinien być ich idealny bóg.

Bogowie, których stworzyli, są skomplikowani. Odwołują się do ich poczucia boskiego prawa ich dusz. Dusze te wierzą, że ich, przez nich samych utworzeni bogowie, promują ich prawa do cudownych rzeczy.

Ci z Was, którzy nie akceptujecie Prawdy Istnienia Jedynego Prawdziwego Boga, wiedzcie to.

Tylko Prawdziwy Stwórca ludzkości może dać wam wolną wolę.

Mój Ojciec nigdy nie będzie was zmuszał lub nakazywał wam zrobienie czegoś, gdyż to jest niemożliwe.

Kiedy prosicie fałszywych bogów, aby dali wam bogactwa, przynieśli wam sukces, lub gdy szukacie przywilejów, jesteście egoistami.

Jedynie kiedy prosicie Boga, aby przyznał wam dary, zgodnie z Jego Świętą Wolą, możecie naprawdę porozumieć się z jedynym Prawdziwym Bogiem.

Jeśli wielbicie fałszywych bogów i prosicie o wielki dobrobyt, bogactwa i inne dary, wyłącznie w celu zaspokojenia własnych żądz, przyciągacie księcia ciemności.

On oczekuje na chwilę, gdy przyzna wam takie korzyści. Nie otwierajcie drzwi królowi kłamstw, ponieważ dokona się to za ogromną cenę.

On wymieni takie doczesne dary w zamian za waszą duszę.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.