Najświętsza Maria Panna: Przebudzenie nastąpi już wkrótce

Czwartek, 30.08.2012, 18.15

Moje dziecko, odnowienie dusz już się rozpoczęło i Era Pokoju nie jest zbyt daleko.

Ponieważ wszystkie Boże dzieci są błogosławione przez Dar Słowa Mojego umiłowanego i drogiego Syna, zasięg Ducha Świętego nadal rozprzestrzenia się poprzez wszystkie narody.

Słowo Mojego Syna nie zostanie powstrzymanie, ponieważ odbywa się to z polecenia Mojego Ojca.

Nawrócenie rozpali serca ludzkości i wielu poczuje Miłość Boga, ich prawdziwego Ojca, ogarniającą ich w taki sposób, że będzie to dla nich niespodzianką i wstrząsem.

Jeśli tylko ta Boża Miłość przepłynie przez nich, poczują pragnienie krzyczenia z radości, gdyż miłość ta jest jak żadna inna, ze znanych człowiekowi.

Przebudzenie nastąpi już wkrótce.

Ponieważ Duch Boży nadal rozprzestrzenia się w Płomieniach Chwały, zło będzie osłabione i armia szatana zostanie pozbawiona swoich żołnierzy.

On sam pozostanie bezbronny, ponieważ wielu z jego zwolenników zostanie zdobytych przez Boże Miłosierdzie, pozostawiając szatanowi tylko połowę armii.

Rozczarowani jego pustymi obietnicami, zareagują na Światło Boskiego Miłosierdzia Mojego Syna.

Bitwa nie tylko się rozpoczęła, ale dusze podążają teraz tłumnie za Moim Synem, ponieważ poszukują Prawdy Życia Wiecznego.

Błogosławię cię Moje dziecko.

Niebo raduje się z powodu nawrócenia dusz i ocalenia ciemnych dusz, które jest osiągnięte dzięki modlitwie tych, którzy kochają Mojego Syna.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.