Moje Imię nie jest już szanowane. Moje Imię jest przeklinane.

Wtorek, 04.09.2012, 23.05

Moja droga, umiłowana córko, ból odrzucenia i ludzkiej nienawiści odczuwane są przeze Mnie w każdym momencie, każdego dnia.

On nigdy nie łagodnieje. Moje Ukrzyżowanie było tylko początkiem.

Może zwiastowało ono zbawienie ludzkości, ale Mój ból będzie trwał nadal, dopóki szatan nie zostanie wygnany.

Podczas, gdy jest on obecny i panuje nad ziemią, co jeszcze w tej chwili się dzieje, Mój ból i męka nigdy się nie kończą.

Jedyną ulgą jest radość, którą czuję, gdy widzę prawdziwą, wzajemną miłość czystych dusz, obecną na świecie.

Jest to ta miłość, która utrzymuje możliwym Światło pomiędzy dniem i nocą. Ponieważ bez Mojego Światła, ciemność panowałaby dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Wyobraźcie sobie, jeśli chcecie, Mój ból.

Ci spośród was, którzy cierpicie ból i krzywdę z rąk tych, których kochacie, będziecie dokładnie wiedzieć, jaki jest Mój ból.

Kiedy jesteście okrutnie dręczeni, zarówno psychicznie jak i fizycznie, przez kogoś, kogo kochacie, ten ból jest trudniejszy do zniesienia.

Nawet jeśli wiecie, że osoba, która was prześladuje jest w strasznej ciemności, nie łagodzi to waszego bólu. Jeśli już, to zwiększa intensywność i nasilenie waszego cierpienia.

To dlatego, że nadal troszczycie się o swoich dręczycieli, a jednak wiecie, że oni cierpią i nie mogą zaradzić swemu zachowaniu.

Są w takiej ciemności, że kiedy próbujecie wyjaśnić im, co mają zrobić, aby pozbyć się swojego mroku, nie będą słuchać.

Oni nie chcą słuchać.

Ani nie chcą odnowić swojego ducha, aby zobaczyć światło, miłość i radość, które poczuliby, gdyby tylko was posłuchali, jedynej osoby, która naprawdę ich kocha pomimo ich wad, ich jedynej szansy, aby ich uwolnić, aby odrzucić tę niebezpieczną ciemną chmurę, która obejmuje ich całego ducha.

Ból odrzucenia jest trudny dla Mnie, waszego Zbawiciela, Syna Człowieczego.

Doznawałem strasznych cierpień fizycznych, z których wiele nie zostało uświadomionych światu w każdym szczególe, tak straszną były torturą, ponieważ Ja nie chciałem tego rodzaju współczucia.

Nie, Ja jedynie szukałem waszej lojalności, waszej wiary, jak również radości i ulgi z powodu waszej wiedzy, że zostaliście ocaleni od wiecznego potępienia.

Ale czy ludzkość rzeczywiście zna Dar, który dałem jej naprawdę?

Wielu idzie na Mszę Świętą lub przyjmuje wino w innych Chrześcijańskich Kościołach dla uczczenia Mojego Daru, ale nie rozumieją, co to znaczy.

Ja daję Siebie całkowicie, w Ciele, Umyśle i Duszy. Kiedy otrzymujecie Komunię, musicie w pełni spożywać Moje Ciało, a nie tylko mówić, że Mnie czcicie.

Ponieważ bez Mojego Ciała, Mojej Rzeczywistej Obecności, nie mogę uchwycić waszych dusz. Czy nie wiecie tego?

Dlaczego odrzucacie Mój prawdziwy Dar dany w sposób, który został wyjaśniony Moim Apostołom? Że Najświętsza Eucharystia jest rzeczywiście Moim Ciałem?

Nie możecie sobie wyobrazić łask, które zostały utracone przez was, wasze rodziny i pokolenia, z powodu waszej krytyki Mocy takiego Daru.

Mój ból nigdy nie zniknie. Ja płaczę. Ja cierpię. Płaczę, gdy jestem świadkiem grzechu tak rozpowszechnionego na świecie, gdy Moje Imię nie jest już szanowane. Moje Imię jest przeklinane. Czuję dotkliwy ból.

Tobie, Moja córko, przez ostatnich kilka miesięcy dany został ten sam ból. Dozwoliłem, aby ten atak złego na Ciebie przeniknął cię. Ta ofiara, złożona dla Mnie przez ciebie, jako duszy ofiarnej, była trudna, ale nauczyłaś się przez nią jednej prostej lekcji.

Jeśli jesteś ofiarą takiego okrutnego cierpienia z rąk innych, w Moje Imię, czujesz ten sam ból, który Ja czuję w tym samym czasie.

Moja córko, nasz ból splata się w tej mistycznej unii. Aby ratować dusze przyjęłaś dobrowolnie Moje Wezwanie, aby stać się duszą ofiarną, znając konsekwencje, choć było to zatrważające.

Teraz, gdy przynosisz nawrócenia, wiesz, że kiedy cierpienie jest wymagane, musi być dopasowane do Mojego własnego cierpienia, które jest i może być bardzo traumatyczne i bolesne.

Z powodu swojej ludzkiej natury, od czasu do czasu, będziesz mieć skłonność do zmagania się i będziesz walczyć przeciwko zadawanej ci grozie, szczególnie, jeśli nawet ból gwoździ wbijanych w twoje nadgarstki byłby lżejszy od męki, o której zniesienie w Moje Imię zostałaś poproszona.

Moje Łaski pomogły ci w twoim podporządkowaniu się tym życzeniom o cierpienie. Przyznały ci one siłę, która pozwoliła ci na podniesienie się, powstanie wysoko i chwalenie Boga. Ponieważ są to łaski, które pomagają ci przyjąć cierpienie jako Dar dla Boga, dla ratowania dusz w stanie grzechu śmiertelnego.

Dzieci, następnym razem, gdy ktoś będzie was dręczyć, traktować was okrutnie i psychicznie się znęcać, jeśli możecie o tym pamiętać, wówczas przezwyciężycie wasz ból.

Mówcie do Mnie tą Modlitwą Krucjaty (75) – Przekazuję mój ból Tobie, drogi Jezu

„Jezu, przekazuję mój ból i cierpienie do tego, którego Ty doznałeś podczas Twojej Agonii na Golgocie.

Każdą zniewagę, którą znoszę, ofiaruję Tobie.

Każdą obrazę i słowny atak, którego doznaję, ofiaruję na cześć Twojego Cierniowego Ukoronowania.

Każdą nieuczciwą krytykę wobec mnie, ofiaruję na cześć Twojego upokorzenia przed Piłatem.

Każdą fizyczną mękę, którą znoszę z rąk innych, ofiaruję na cześć Twojego Biczowania u Słupa.

Każdą zniewagę, którą znoszę, ofiaruję na cześć strasznych fizycznych tortur, które Ty wycierpiałeś podczas Ukoronowania Cierniem, gdy rozdarte zostało Twoje Oko.

Za każdym razem, gdy naśladuję Ciebie, szerzę Twoje Nauki i gdy jestem wyszydzany w Twoje Imię, pozwól mi pomóc Tobie w drodze na Kalwarię.

Pomóż mi pozbyć się pychy i nie obawiać się nigdy przyznać, że kocham Cię, drogi Jezu.

Następnie, gdy wszystko wydaje się beznadziejne w moim życiu, drogi Jezu, pomóż mi być odważnym, pamiętając jak Ty chętnie zaakceptowałeś Twoje Ukrzyżowanie, w taki okrutny i nikczemny sposób.

Pomóż mi powstać i być zaliczony jako prawdziwy Chrześcijanin, prawdziwy żołnierz w Twojej armii, pokorny i skruszony w moim sercu, na pamiątkę Ofiary, którą uczyniłeś dla mnie.

Trzymaj moją rękę drogi Jezu i pokaż mi, jak moje własne cierpienie może zainspirować innych do przyłączenia się do Twojej armii podobnie myślących dusz, które cię kochają.

Pomóż mi zaakceptować cierpienie i ofiarować je Tobie, jako dar dla ocalenia dusz w ostatniej walce przeciwko tyranii złego. Amen.”

Cierpienie Moja córko, choć jest tak trudne, jest Darem, którego używam przekazując go tym, którym ufam w Moim Sercu, tak że mogę ratować dusze.

Ty, Moja córko, przez swoją odpowiedź, złagodziłaś ogromnie Moje cierpienie. Jednakże zajmie jeszcze trochę czasu, zanim będę wolny od Krzyża.

Może się to stać tylko wtedy, gdy ocalę możliwie każdą duszę żyjącą dziś na ziemi.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.