Wielki konflikt stanie się widoczny i człowiek odsunie się od człowieka. Brat stanie przeciwko bratu.

Środa, 05.09.2012, 14.30

Moja droga, umiłowana córko, naród po narodzie doznaje teraz przemian.

Ani jeden naród nie może nie zrozumieć, że w powietrzu zanosi się na wiele zmian.

Nie tylko prawa, które obowiązują w ich krajach, zaczynają się zmieniać, ale wiara, która niegdyś posiadali, wydaje się zanikać.

Mniej księży, mniej sług w Moim Chrześcijańskim Kościele, przychodzi z pomocą dla obrony Bożych Praw.

Ani nie krzyczą o swoim oddaniu dla Mnie. Zamiast tego, ich głosy są tylko szeptem wśród zgiełku głosów, które wygłaszają tyrady i promują miłość własną.

Słowo Boże pochłaniane jest przez głosy ateistów, którzy ukrywają swoje opinie za zasłoną przepisów rządowych, zmienianych w imię tak zwanej sprawiedliwości, tolerancji, dla dobra wszystkich.

Prezentowane wam kłamstwa przeznaczone są do zniszczenia nie tylko Słowa Mojego Ojca, ale Chrześcijaństwa na całym świecie.

Apostazja szerzy się w zastraszającym tempie i osiągnęła prawie punkt krytyczny.

Jest to moment na interwencję Boga.
Dość kłamstw.

Król kłamstw oszukuje wszędzie Boże dzieci. Nie podążajcie za waszymi rządami, którzy głoszą, że Słowo Boże jest kłamstwem.

Nie akceptujcie nowych ustaw, które tolerują grzech śmiertelny. Walczcie wszyscy. Stańcie w obronie tego, co jest słuszne.

Nie zezwalajcie przepisom, promowanym przez króla kłamstw, aby pochwyciły was i wasze rodziny w czeluść bez dna.

Jeśli dopuścicie prawa, które zakazują praktykowania waszej wiary, będziecie cierpieć. Waszym duszom zabraknie pożywienia i oddalicie się od Mnie.

Ale jeśli zaakceptujecie morderstwo i aborcję, i nie powstaniecie przeciwko takiemu złu, wówczas wasz kraj zostanie ukarany przez Ręką Boga.

Podczas gdy apostazja nadal szerzy się wszędzie, z drugiej strony nasilają się nawrócenia i wkrótce dojdzie do czołowego zderzenia.

Wielki konflikt stanie się widoczny i człowiek odsunie się od człowieka. Brat stanie przeciwko bratu. Sąsiad przeciwko sąsiadowi.

Będą istnieć dwa obozy. Tych, którzy kochają Boga i tych, którzy tego nie czynią.

Każdej duszy dam szansę zdecydowania, częścią którego obozu chce się stać, w nadziei, że one wybiorą Mnie, ich umiłowanego Zbawiciela.

Wy, Moi uczniowie, poprzez wasze modlitwy, a szczególnie odmawianie Litanii Łaski Uwolnienia, możecie przyprowadzić do Mnie więcej dusz.

Wówczas pochwycę dobrych na Moje Łono, jak przepowiedziane, i w mgnieniu oka zostaną zabrani do bezpieczeństwa.

Moją Obietnicą jest Zbawienie ludzkości.

Ale ostateczny wybór należał będzie do każdej duszy, poprzez jej własną wolę.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.