Komunizm, którego tak długo obawiano się w zachodnim świecie, jest obecnie potajemnie wdrażany przez ogólnoświatowy sojusz

Sobota, 12.09.2012, 18.55

Moja droga, umiłowana córko, Moim zamiarem jest wziąć w Moje Święte Ramiona – aby dodać im siły – tych krajów Chrześcijańskich, które cierpią z powodu presji, jaka jest na nie wywierana, aby Mnie odrzucić.

Ichnie Chrześcijaństwo zostanie sprowokowane w taki w sposób, którego żadna inna religia nie będzie musiała znosić.

Inne religie nie będą prześladowane w sposób, jaki by spowodował takie cierpienia wśród Moich wyznawców.

Prawda, która jest niesiona przez Chrześcijaństwo, może zostać zakwestionowana. Może ona zostać zaatakowana i ocenzurowana, ale jedna rzecz nigdy się nie zmieni.

Jest tylko jedna droga do Domu Mojego Ojca. Tą drogą jestem Ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel ludzkości.

Nie możecie przyjść do Mojego Ojca, nie zaakceptowawszy Mojego Istnienia.

Prawda nie może być zmieniona, choćbyście nie wiem jak próbowali ją zanegować.

Kłamstwa staną się widoczne takimi, jakimi one są, bardzo szybko. Wszystkie religie staną się jednością, gdy staną się świadkami Prawdy.

Przymierze Mojego Ojca – polegające na powtórnym wysłaniu Mnie, Jego Jedynego Syna, aby doprowadzić całą ludzkość do Królestwa Mojego Ojca – zostanie wypełnione.

Gdy tylko Prawda stanie się dla wszystkich widoczna, wszyscy ci, którzy nadal mają wątpliwości, będą kuszeni, aby odwrócić się do niej plecami.

Błagam was, Moi uczniowie, powiedzcie im teraz Prawdę.

Oni mogą nie słuchać, ale po Ostrzeżeniu posłuchają.

Bitwa przeciwko Chrześcijaństwu zaczyna szaleć teraz.

Wzywam wszystkich Chrześcijan, aby bronili swojego prawa do okazywania wierności Mnie, waszemu Jezusowi. Jeśli tego nie uczynicie, będziecie uciskani i zmuszani do przełknięcia kłamstwa komunizmu.

Komunizm, którego tak długo obawiano się w zachodnim świecie, jest obecnie potajemnie wdrażany przez ogólnoświatowy sojusz.

Ci sami, którzy pośród waszych narodów wykrzykiwali swój sprzeciw wobec tego, co nazywali dyktaturą zła, będą teraz przyjmować komunizm.

Wtedy będą kontrolować wszystko, co robicie, co jecie, z czego się utrzymujecie, czy macie gdzie mieszkać, czy też nie, i czy możecie lub nie możecie praktykować waszej religii.

Nigdy się nie poddawajcie. Nigdy nie traćcie nadziei. Wasza wytrzymałość będzie ważna w tym okresie ucisku. Modlitwa będzie waszą zbroją i pomoże wam wytrwać.

Moi uczniowie muszą Mi zaufać. Ja nie pozwolę, abyście długo cierpieli. Podtrzymam was i ten trudny okres szybko przeminie.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.