Są tylko trzy sposoby, aby ochronić się od złego.

Wtorek, 25.09.2012, 12.50

Moja droga, umiłowana córko, nigdy nie wolno ci popaść w samozadowolenie i odczuwać, że praca ta, gdy wydaje się iść dobrze, choć na chwilę umknie spod bicza złego. On jest rozwścieczony. Dobiera się do każdego zadania, które podejmujesz, stwarza problemy i przeszkody, które powodują u ciebie frustrację i bezradność.

Tak wielu ludzi jest ślepych na plagi, które on zsyła na ludzkość. Ponieważ nie mogą go zobaczyć, nie wierzą, że on istnieje. Ci, którzy otwierają mu drogę poprzez grzech i pozwalają mu na wejście do swoich dusz, nie będą w stanie uwolnić się od straszliwego bólu i niezadowolenia, które on przyniesie w ich życie.

Są tylko trzy sposoby, aby ochronić się od złego.

Pierwszy, to Sakrament Spowiedzi, który oczyszcza waszą duszę, jeśli prawdziwie odczuwacie skruchę. Niekatolicy, przyjmijcie proszę Dar Odpustu dla Rozgrzeszenia z Modlitwy Krucjaty (24), dany światu poprzez tę Misję.

Drugim sposobem jest codzienne nabożeństwo do Mojej Matki, której dana została władza zmiażdżenia szatana. Jej Święty Różaniec jest ważną tarczą, która zachowa was i wasze rodziny z dala od jego złej mocy.

Ostatnim jest Stan Łaski, który możecie osiągnąć poprzez regularną komunikację ze Mną, przez przyjmowanie Mnie w Najświętszej Eucharystii.

Tak wielu ludzi, którzy chcą uciec ze szponów szatana, i którzy w swoich sercach wiedzą, że zostali wciągnięci w wir zła, musi się zwrócić do Mnie i poprosić Mnie o pomoc przez tę specjalną Modlitwę Krucjaty (78) – Ocal mnie od złego.

„Jezu, ochroń mnie od mocy szatana.
Zabierz mnie do Twojego Serca, ponieważ rozwiązuję moje przywiązanie do niego i jego nikczemnych dróg.
Oddaję moją wolę i przychodzę przed Ciebie na kolanach z pokornym i skruszonym sercem.
Pozostawiam moje życie w Twoich Świętych Ramionach.
Ocal mnie od złego. Uwolnij mnie i zabierz mnie do Twojej bezpiecznej przystani ochrony, teraz i na zawsze.
Amen.”

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.