Boża Miłość, raz odczuwana przez człowieka, jest czymś, bez czego człowiek nie może żyć.

Poniedziałek, 01.10.2012, 16.30

Moja droga, umiłowana córko, musicie zaakceptować, że gdy Moi wyznawcy wierzą w te Przekazy, to przyniesie im to od czasu do czasu udrękę duszy.

Wielu będzie się radować czytając Moje Święte Słowo i przyjmie je jako cud.

Inni również zaakceptują Moje Orędzia, ale w niektóre dni będą rozdarci na dwoje wątpliwościami, których padną ofiarą. Te wątpliwości są naturalne.

Ponieważ będą niektóre orędzia kwestionować i zastanawiać się, czy one naprawdę pochodzą z Nieba. Wówczas będą pełni niepokoju, ponieważ wiedzą, że w ich życiu zachodzi zmiana, i że będą świadkami Powtórnego Przyjścia.

Oznacza to, że życie, jakie do tej pory prowadzili, zmieni się nie do poznania.

Dla wielu jest to zatrważające, ponieważ chcą się trzymać swojego starego, pełnego samozadowolenia życia, jakkolwiek nie byli szczęśliwi.

Dręczy ich strach przed przyszłością, strach przed Ręką Boga i strach przed armią szatana. Jednak, choć Moje Orędzia mogą czasami wzbudzać obawę w ich sercach, przyniosą również pociechę.

Ponieważ jedna rzecz jest pewna. W swoich duszach czuć będą Mojego Świętego Ducha, a jeśli tak się raz stanie, to zapoznają się z Miłością Boga.

Boża Miłość, raz odczuwana przez człowieka, jest czymś, bez czego człowiek nie może żyć. Ona przynosi pokój. Tak więc, Moi wyznawcy, bez względu na to jak może się obawiacie, musicie pamiętać, że Ja, wasz Jezus, nigdy was nie opuszczę.

Wy jesteście Moi.

Ja jestem Życiem w waszych duszach. Przeze Mnie będziecie zbawieni. Ja Jestem pełen Miłosierdzia dla dusz, które zwracają się do Mnie o pomoc. Nie pozwolę wam cierpieć z rąk zwolenników szatana. Okryję was Moją Drogocenną Krwią. Nie macie się czego obawiać.

Zamiast tego, dawane są wam łaski, abyście się przygotowali. Musicie być teraz odważni; nie pozwólcie, aby wątpliwości przyćmiły waszą miłość do Mnie lub uczyniły was ślepymi na Prawdę tych Przekazów.

One są Moim Darem dla was. Są wam dawane, tak abyście byli chronieni i zabezpieczeni od krzywdy.

Proście Mnie zawsze o rozwianie waszych obaw, ponieważ są one sadzone przez złego jak nasiona niezadowolenia w waszych umysłach, aby was rozpraszać.

Błogosławię was. Daję wam pokój. Daję wam Moją Ochroną. Ufajcie Mi zawsze.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.