Tak wielu ludzi ma dzisiaj obsesję pogoni za sławą i własną chwałą

Sobota, 29.09.2012, 23.00

Moja droga, umiłowana córko, dlaczego tak wielu ludzi na świecie uważa, że ich śmiertelność jest nieokreślona?

Tak wielu ludzi ma dzisiaj obsesję pogoni za sławą i własną chwałą. Tak wielu z tych, którzy poszukują i osiągają wielkie uznanie i sukces, uwielbianych jest przez tych, którzy uważają, że to jest ta chwała, do której muszą dążyć, i która ich zaspokoi.

Bardzo mało czasu poświęcane jest na to, co się naprawdę liczy. Oni depczą po innych, aby dostać to, czego chcą, z powodu ich nienasyconego pragnienia, aby zabłysnąć w chwale przed światem.

Ich próżność zasilana jest przez świat rozrywki, media, a ich dążenie do własnej perfekcji jest aprobowane.

To jest właśnie to, do czego dążą dzisiaj zwykli ludzie. Otwarcie podziwiają taką ambicję, i staje się ona jak religia. Uwielbiają tych, którzy osiągają takie wyżyny, a następnie zabierają się do naśladowania ich życia.

Ani razu nie biorą pod uwagę, że takie rzeczy nie mają żadnego realnego znaczenia. Nigdy nie zatrzymują się, aby zadać sobie pytanie: „Czy to jest to, z czego ma się składać moje życie?”

W większości przypadków nie wierzą w Boga, bo gdyby tak było, wiedzieliby, jak drażniące w Oczach Boga jest poszukiwanie pochlebstw w taki sposób.

Kiedy ludzie stale ubiegają się o uwagę, szukają pochlebstw i mają obsesję na punkcie wizerunku ukazywanego wobec świata, to nie rozumieją, jak krótka jest ta droga. Z czasem zaniknie, a oni znajdą samych siebie pustymi i bez miłości, pozostawionej dla podzielenia się z innymi.

Spędzają tak wiele czasu kochając samych siebie, że nie będą mieli miejsca na jakąkolwiek inną miłość. Stawiają swoje własne potrzeby ponad potrzebami innych. Zrobią wszystko, włącznie z popełnianiem czynów, które obrażają Boga, w celu osiągnięcia własnej chwały.

Tej generacji powiedziane zostało tak wiele kłamstw na temat sposobu, w jaki mają przeżyć swoje życie. Zachęcani są przez świat, który uważa, że materialne korzyści, sława, kultura i ambicja, które przyniosą wielki podziw, to najważniejsze rzeczy, do których trzeba dążyć.

Jak niewiele wiedzą. Jak bardzo będą zszokowani, gdy odkryją, jak bardzo się mylili.

Ludzi, którzy prowadzą takie życie, czeka rozczarowanie, kiedy ich żądze nie zostaną zaspokojone. Żadne działanie mające im przynieść więcej przyjemności przez egoistyczną obsesję ambicji, nie przyniesie im pokoju.

Módlcie się, aby ludzie szybko uświadomili sobie, że dążenie do sławy i własnej chwały zaspokaja tylko na krótki czas. Jest tylko jeden cel, do którego powinniście dążyć, i jest to przestrzeganie Nauk Pana.

Gdy tak robicie, odzyskacie pokój.

Nadal będziecie mogli się cieszyć wieloma przyjemnościami na świecie, ale zrozumiecie, co się liczy naprawdę.

Tak wielu młodych ludzi przywiązuje taką wartość do tego, jak są postrzegani przez innych. Presja wywierana na nich, aby prowadzili swoje życie realizując takie same cele jak te gwiazdy, które podziwiają, niszczy ich dusze.

Przesłania rzeczywistość tego, co jest miłe Bogu.

Blokuje Prawdę.

Tylko Prawda sprawi, że poczują sens i przyniesie im pokój, miłość, radość i szczęście.

Ja Jestem Życiem, którego poszukują.

We Mnie odnajdą życie w Chwale.

Jest to Chwała, do której muszą dążyć.

Ponieważ, jeśli zwrócą się ku Mnie, będą żyć w Wielkiej Chwale w Nowym Raju.

Jest to jedyna Chwała, która przyniesie im niewypowiedzianą radość.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.