Światło Boga obecne jest w każdym z was

Sobota, 06.10.2012, 23.05

Moja droga, umiłowana córko, aby Mnie kochać prawdziwie, musicie widzieć innych poprzez Moje Oczy.

Kiedy patrzycie na inną osobę, patrzcie uważnie i spróbujcie zobaczyć Moją Obecność, gdyż Ja jestem obecny we wszystkich duszach, nawet tych poczerniałych.

Ja Jestem tam. Spójrzcie, a zobaczycie Mnie. Jest to jedna z najbardziej niezwykłych łask udzielonych przez Mojego Przedwiecznego Ojca dla każdego z Jego dzieci

Światło Boga obecne jest w każdym z was.

Jest to miłość i każda dusza posiada zdolność do miłości.

Kiedy zobaczycie innych poprzez Moje Oczy, poczujecie miłość i to poruszy waszą duszę w sposób, którego nie da się odrzucić. Ta miłość jest prawdziwa, mimo że nie możecie jej ujrzeć lub dotknąć. Będzie wam również trudno wytłumaczyć ją innym. A jednak tam jest.

Gdyby wszystkie Boże dzieci mogły uhonorować Boską Obecność Mojego Ojca na świecie w Jego dzieciach, to na ziemi zapanowałby pokój. Szukajcie miłości, a odnajdziecie ją.

Poświęćcie czas na rozmyślanie o tym, co teraz wam mówię. Światło Bożej Miłości jest jak świecąca gwiazda, obecne w każdej duszy. W niektórych świeci jaśniej i możecie poczuć jak miłość tej osoby obejmuje was. W innych istnieje, ale jak przyćmiony przebłysk, trudna do znalezienia, ale jednak tam jest.

Kiedy patrzycie na siebie nawzajem, pomyślcie o tym. Bóg stworzył każdego z was. W Jego Oczach jesteście braćmi i siostrami. Daje Mu to tak wiele radości, gdy widzi Swoje dzieci okazujące sobie nawzajem miłość i szacunek.

Kiedy walczą między sobą, powodują u innych trudności i cierpienia, On czuje straszny ból. Jak każdego rodzica rani Go to, gdy Jego dzieci nie dzielą się Jego Miłością, Miłością, przez którą On ich stworzył.

Pamiętajcie również, że gdy ranicie się nawzajem, ranicie Mojego Ojca. On czuje ból, który zadajecie Jego dzieciom.

Następnym razem pomyślcie dwa razy, gdy kogoś ostro osądzacie lub okazujecie wobec innych nienawiść. Kiedy robicie takie rzeczy, są one niemiłe dla Mojego Ojca.

Jeśli ktoś was rani, módlcie się za niego. Ponieważ, gdy istnieje napięcie i brak jest miłości między dwojgiem ludzi, jest to spowodowane przez złe duchy.

Wznieście się ponad tę pokusę. Kochajcie innych. Traktujcie ich z szacunkiem. Spójrzcie na nich, jak poprzez Oczy Boga. Jeśli tak zrobicie, odnajdziecie miłość. Będzie wam łatwiej żyć ze sobą nawzajem i akceptować wzajemne wady.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.