Zapowiedź, która zwiastować będzie Moje Powtórne Przyjście, będzie niespodziewana.

Poniedziałek, 08.10.2012, 19.00

Moja droga, umiłowana córko, wzywam wszystkich Moich wyznawców, aby byli silni w tym czasie.

Moje Święte Słowo, Mój Dar dla ludzkości, dawany poprzez te przekazy, będzie przedmiotem wielu krytyk.

Musicie pozostać silni, gdy Moje Słowo jest rozdzierane i bagatelizowane. To będzie bardzo trudne, ale musicie wytrzymać tę mękę, ponieważ jest to dopiero początek.

Wróg podniesie się i będzie niszczyć Moje Orędzia, dawane każdemu z was, tak aby dusze mogły zostać uratowane.

On liczy każdą duszę, którą uwodzi, a następnie trzyma z daleka od Moich Przekazów. Czyni to przez kuszenie wierzących, przede wszystkim dlatego, żeby nie pracowali ze mną, aby ocalić swoich braci i siostry. On nie chce, żebyście się modlili, aby ratować ich dusze.

Każdy sługa Mojego Kościoła, który zabrania wam modlenia się Moimi Modlitwami Krucjaty, potrzebuje waszych modlitw. Oni nie mogą powstrzymać rozprzestrzeniania się Moich modlitw. Jeśli to robią, potrzebują waszej pomocy. Niestety, wiele dusz zostanie odwiedzionych daleko od Mojej Misji, ostatniej tego rodzaju na ziemi.

W tych czasach uwidoczni się, jak podział w Moim Kościele będzie się stawał coraz większy. Jedna strona, cierpiąca, aby chronić Moją Ewangelię; druga, próbująca zreformować Mój Kościół, unowocześnić Moje Nauki i wprowadzić obsceniczne prawa do Mojego Kościoła.

Powstańcie z odwagą i zjednoczcie się, ponieważ chwila ta już prawie dla was nadeszła i usłyszycie o tych nowych zwyczajach, z których żadne nie stosuje się do Mojej prawdziwej Ewangelii, Moich Nauk i Prawdy.

Próby te pojawią się jak wielkie barykady. Wy, Moi uczniowie, będziecie się czuć jak w potrzasku. Będziecie czuć się bezsilni i popłyną wasze łzy.

Wasza słabość będzie waszą siłą. To poprzez wasze cierpienie, gdy doświadczycie tego strasznego biczowania, staniecie się silni.

Ponieważ z każdą próbą, którą znosicie w Moje Imię, Ja uczynię was jeszcze silniejszymi. Wytrwajcie, a pobłogosławię was łaską siły, odwagi i przekonania.

Jesteście Moją armią, Moim promieniem światła na świecie. Aby zgasić to światło uczyniona zostanie każda próba, ale będzie to bezskuteczne.

Promień waszego światła, wasza miłość do Mnie, będzie świecić tak, że stanie się jak latarnia światła, a następnie jak potężny ogień. Ten ogień Ducha Świętego, który pochwyci każdego z was, będzie rozprzestrzeniać swoje płomienie do każdego zakątka świata.

To będziecie wy, Moja drogocenna armio, którzy tego dokonacie. Będziecie prowadzeni przez Niebo. Będziecie maszerować naprzód. Stratujecie złą armię słabych dusz, które są dowodzone przez szatana, i  będą one wobec was bezsilne.

Wkrótce potem Chwała Mojej Wielkiej Zapowiedzi objawi się na świecie.

Zapowiedź, która zwiastować będzie Moje Powtórne Przyjście, będzie niespodziewana. Będzie także nieoczekiwana, choćbyście byli dobrze przygotowani. Wówczas zostanie wam przekazany wielki Dar Wiecznego Życia.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.