Pogaństwo zostanie wprowadzone we wszystkich Bożych Kościołach

Środa, 10.10.2012, 21.50

Moja droga, umiłowana córko, powiedz światu, że musi obudzić się ze swojego snu. Jeśli nie zrobią tego, nie będą w stanie ujrzeć, jak rozwijają się nikczemne plany, które przepowiedziałem jakiś czas temu.

Mówię o globalnej dominacji, która jest aranżowana, aby zniszczyć Chrześcijaństwo.

Mój Kościół jest dziesiątkowany, cegła po cegle. Na Moje wyświęcone sługi wywierana jest celowo presja ponad ich wytrzymałość.

Mój Kościół profanowany jest również przez tych, którzy praktykują wielbienie bestii.

Ci obłudni oszuści nie są Chrześcijanami. Praktykują okultyzm i przenikają wszystkie organizacje, w tym różne kościoły i różne religie. Ich celem jest w szczególności Kościół Katolicki.

Jest to Kościół, którego nienawidzą najbardziej. Ich kłamstwa sprawiły, że Katolicy są zbyt zażenowani, aby powstać i bronić swojego Kościoła.

Ich kłamstwa uczyniły bardzo trudnym dla wszystkich Kościołów Chrześcijańskich obronę Świętych Sakramentów, tak jak podyktował je Bóg.

Pogaństwo zostanie wprowadzone we wszystkich Bożych Kościołach i biada człowiekowi, który stanie w obronie Bożej Prawdy.

Nadszedł czas na podział ludzkości. Ja przyjdę i podzielę ziemię.

Ci wierni Moim Naukom, zostaną zabrani na Moje Łono. Ci, którzy przeciwstawiają się Bogu i bluźnią przeciwko Prawdzie, zostaną odrzuceni.

Bitwa już się rozpoczęła. Dowody zostaną przedstawione.

Wciąż jeszcze jest czas, aby wybrać między kłamstwami tej satanistycznej grupy, która przychodzi przebrana jak jagnięta, lub Prawdą, o której wam powiedzą, że jest kłamstwem.

Musicie być czujni przez cały czas. Miejcie oczy szeroko otwarte. Zawróćcie, kiedy będzie bluźnione przeciwko Mojemu Imieniu, Mojemu Ciału, Mojemu Słowu.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.