Najświętsza Maria Panna: Zawróćcie i poproście Mojego Syna, aby prowadził was ku Jego Wielkiemu Miłosierdziu.

Piątek, 02.11.2012, 14:00

Moje dziecko, ciemność, która zapada nad całym świecie, widoczna będzie na kilka sposobów.

Wprowadzane prawa, które dzielą jedność rodziny, będą dowodem na wpływ złego w waszych rządach.

Prawa, wprowadzane dla akceptacji aborcji, łamią Serce Mojego Ojca. Nikt nie ma prawa ingerować w Stworzenie Boga, a mimo to ludzkość czyni tak, na co dzień, bez poczucia wstydu i winy.

Moje dziecko, musicie modlić się mocno o przebaczenie win ludzkości, ponieważ bardzo niedługo zostanie ona podzielona na dwie części; tych, wiernych Bogu, i tych, którzy Go odrzucają. Brat zostanie oddzielony od brata, podzielone będą sąsiedztwa i na dwie części rozdzielone zostaną rodziny. Czas ten został przepowiedziany.

Dla zapewnienia, aby Bóg mógł uratować jak najwięcej dusz, jak to tylko możliwe, daje On im wiele możliwości, aby powróciły do Niego.

Módlcie się teraz za wasze rodziny, przyjaciół i sąsiadów, zanim rozwinie się ostateczny podział. Dzień Powtórnego Przyjścia Mojego Syna będzie potem bliski.

Wy, Moje dzieci, jesteście tak zdezorientowane. To zamieszanie i pustka w duszy, spowodowane są przez brak wiary w Boga. Żadna dusza nie może przetrwać bez Miłości Boga w ich sercach.

Są jak puste statki pływające po morzu bez żadnej idei, co do ich ostatecznego miejsca przeznaczenia. Unoszą się bez celu w rozległej pustce, gdzie nic nie zaspokaja; gdzie nic na świecie nie może przynieść im prawdziwego pokoju.

Zawróćcie i poproście Mojego Syna, aby prowadził was ku Jego Wielkiemu Miłosierdziu, a On przyniesie wam pokój, do którego dążycie. Wszystko, co musicie zrobić, to poprosić.

Proście Mnie, waszą ukochaną Matkę, o zabranie was do Mojego Syna. Będę was prowadzić i zawsze ochraniać, na każdym kroku tej drogi.

Wasza ukochana Matka

Królowa Pokoju

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.