Wkrótce nie będzie grzechu. Plaga grzechu będzie przeszłością.

Sobota, 03.11.2012, 19:00

Moja droga, umiłowana córko, kiedy dusze odpadają ode Mnie, i kiedy poddają się grzechowi, nigdy nie wolno im obawiać się Mnie.

Jeśli tylko zgrzeszycie, Moi ukochani wyznawcy, musicie natychmiast zwrócić się do Mnie.

Nigdy nie bądźcie zawstydzeni lub zakłopotani, biegnąc do Mnie, kiedy popełniliście grzech. Jest to jedyny sposób, w jaki możecie uzyskać siłę, aby chodzić ze Mną ponownie.

Jeśli nie zwracacie się do Mnie i zamiast tego unikacie Mnie, będziecie jeszcze bardziej osłabieni i sami zostawicie siebie odsłoniętych na pokusy umieszczane codziennie przed wami przez złego.

Grzech jest czymś, z czym rodzi się każde dziecko. Grzech pierworodny musi być usunięty przez Sakrament Chrztu. Nawet wtedy dusze będą nadal kuszone, tak długo jak ludzkość pozostaje pod rządami szatana.

Uwolnić siebie od grzechu jest proste. Po pierwsze będziecie wiedzieć w waszym sercu, kiedy popełniliście grzech. Wielu ludzi w dzisiejszym świecie odrzuca grzech, jakby nie miał znaczenia. Mimo to, gdyby ludzie otwarcie przyznali, jak czują się po zgrzeszeniu, to okazałoby się, że ich wewnętrzny spokój został rozdarty na dwoje.

Grzech odczuwany jest przez większość dusz, zanim staną się tak zaciemnione, że tylko grzech będzie zaspokajał ich żądze. Dlatego musicie szukać przebaczenia u Boga za każdym razem, kiedy zgrzeszycie. Jeśli tak nie robicie, to grzech będzie się w was jątrzyć i będzie wam trudniej oprzeć się pokusie.

Jeśli czujecie skruchę w waszych sercach, wołajcie do Mnie, waszego ukochanego Jezusa, abym wam pomógł.

Nie ma grzechu, który nie mógłby być odpuszczony, z wyjątkiem grzechu bluźnierstwa przeciwko Duchowi Świętemu. Zawsze wołajcie do Mnie o pomoc, bez względu na to, jak jesteście zawstydzeni z powodu grzechów, które popełniacie.

Moje Serce współczuje wszystkim Bożym dzieciom. Jesteście Jego drogocennym Stworzeniem i On kocha was wszystkich, pomimo waszych grzechów. Walczcie z grzechem szukając odkupienia, za każdym razem, kiedy grzeszycie.

Wkrótce nie będzie grzechu. Plaga grzechu będzie przeszłością.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.