Potrzebuję waszej pomocy. Tak jak potrzebowałem Moich apostołów i uczniów, kiedy chodziłem po ziemi.

Czwartek, 08.11.2012, 15:50

Moja droga, umiłowana córko, Moi uczniowie, wyświęceni słudzy i członkowie duchowieństwa zbierają się obecnie na całym świecie w odpowiedzi na to wezwanie z Nieba.

Ja, ich ukochany Jezus Chrystus, obecny jestem w ich sercach z Moimi specjalnymi łaskami. Oni rozpoznają to Boskie powołanie, ponieważ Duch Święty wlał w nich wiedzę, że to rzeczywiście jestem Ja, Jezus Chrystus, Syn Człowieczy, który porozumiewa się z nimi.

Wy, Moje ukochane i drogie zgromadzenie wiernych, spleceni jesteście z Moim Najświętszym Sercem w tym czasie. Prowadzę was na tej drodze, tak abyście mogli oznajmiać Prawdę zagubionym duszom, potrzebującym Mojego wielkiego Miłosierdzia. To jest Mój Dar dla was. Poruszę wasze serca w taki sposób, że natychmiast będziecie wiedzieć, że jest to Boskie Natchnienie. Czy nie wiecie, jak bardzo was kocham? Jak bardzo jesteście chronieni Mocą waszego Boskiego Zbawiciela, który obiecał ocalenie świata?

Moje Powtórne Przyjście jest blisko i pragnę uratować wszystkich grzeszników, bez względu na to, jak poczerniałe są ich dusze.

Pamiętajcie, że to przez wasze oddanie, umożliwiające Mi prowadzenie was, takie biedne dusze będą mogły być zabrane z uchwytu złego.

Nie wahajcie się z odpowiedzią na Moje wezwanie, ale wiedzcie, że musicie uważać, jak to robicie. Muszę zbudować Moją armię w taki sposób, aby mogła zbierać się poufnie, łącząc się jak jedno, tak aby przedstawiać swe modlitwy przede Mną. Musicie działać szybko, a dusze te, jeśli tylko raz odmówią Moje Modlitwy Krucjaty, zostaną do was przyciągnięte.

Potrzebuję waszej pomocy. Tak jak potrzebowałem Moich apostołów i uczniów, kiedy chodziłem po ziemi. Przyjdźcie teraz. Nie obawiajcie się.

Nie słuchajcie tych, którzy rzucają wam wyzwania, którzy was wyśmiewają lub którzy rzucają oszczerstwa na Moje Święte Słowo. Nadszedł wasz czas, aby Mi służyć.

Powstańcie z odwagą i podążajcie za Mną. Napełnię was w waszych sercach miłością i radością. Wkrótce nie będziecie mieć żadnych wątpliwości co do tego, kto kieruje do was tę prośbę. Dziękuję wam za odpowiedź na Moje wezwanie. Błogosławię was i prowadzę was przez cały czas.

Wasz Jezus