Szczepionka ta będzie trucizną i zostanie przedstawiona w ramach globalnego planu opieki zdrowotnej

Piątek, 09.11.2012, 21:00

Moja droga, umiłowana córko, w ciągu zaledwie dwóch lat miliony dusz zostało już nawróconych i uratowanych przez tę Misję. Tylko twoje cierpienie ocaliło dziesięć milionów dusz, tak jak ci obiecałem. Podczas gdy na świecie nieszczęścia wydają się może nasilać, wiele dusz ratowanych jest poprzez wasze modlitwy.

Cierpienie w Moje Imię staje się wciąż gorsze i tak bolesne, że trudno je wytrzymać. Jest najbardziej intensywne, kiedy szatan jest rozzłoszczony. Obecnie jego złość narasta i dlatego ataki na ciebie są tak dręczące. On i jego demony krążą wokół ciebie, ale nie mogą ci zaszkodzić w sposób fizyczny, ponieważ chroni cię Ręka Mojego Ojca. To nie umniejszy doświadczenia biczowania, które znosisz w tym czasie, w drugą rocznicę tej Misji, ale wiedz o tym:

Największe cierpienie ma miejsce wtedy, gdy Misja lub działanie duszy ofiarnej odnosi sukces. Im więcej ocalonych dusz, tym bardziej agresywny staje się atak złego. Jego działania stają się coraz bardziej widoczne na świecie. On, który dokłada wszelkich starań, aby ukryć swoje istnienie, pracuje nad uzyskaniem dostępu do ducha tych słabych ludzi, którzy pozostawiają samych siebie otwartymi na niego – za sprawą ich żądzy ziemskich przyjemności i miłości do władzy.

Siła szatana leży w jego umiejętności zwodzenia ludzkości, aby ją doprowadzić do przekonania, że jest on tylko symbolem używanym przez Chrześcijan, aby wyjaśnić różnicę pomiędzy dobrem i złem.

Szatan wie, jak niebezpieczne byłoby, gdyby jego obecność została ujawniona. Gdyby się ujawnił, wtedy więcej ludzi przyjęłoby do wiadomości, że Bóg istnieje.

Do tego szatan nie chce dopuścić, więc zezwala na postrzeganie swojego istnienia jedynie wśród tych, którzy składają mu hołd. Ludzie, którzy przyjmują istnienie szatana, oddają mu cześć, podobnie jak posługujący bądź uczestniczący w Mszach w Kościołach Katolickich, aby wielbić Boga.

Tak wiele dusz zostało skradzionych. Bóg, Mój Przedwieczny Ojciec, zamierza odzyskać je z powrotem poprzez Swoje Ostrzeżenie i kary, które zostaną zadane tym, którzy gromadzą się, aby czcić bestię.

Mój Ojciec obnaży zwolenników szatana, którzy profanują Jego Kościoły.

Oni są celem Jego kar i jeśli nie zaprzestaną tego, co robią – z własnego wolnego wyboru – zostaną powaleni Ręką Boga.

Przyrost tych satanistycznych grup, które prezentują się światu poprzez biznesowe i powiązane sieciowo organizacje, jest bardzo raptowny.

Są wszędzie; intrygując, organizując spotkania, knując i tworząc nikczemne plany unicestwienia milionów niewinnych ludzi.

Oni wprowadzą formę ludobójstwa poprzez obowiązkowe szczepienia dla waszych dzieci, z waszym lub bez waszego pozwolenia.

Szczepionka ta będzie trucizną i zostanie przedstawiona w ramach globalnego planu opieki zdrowotnej.

Ich plany urzeczywistniają się właśnie i już rozpoczęli ich wprowadzanie. Niektóre z ich planów, w pewnym europejskim kraju, zostały powstrzymane przez Mojego Ojca dzięki modlitwom ofiarnych dusz.

Spójrzcie przed siebie i za siebie. Przyjrzyjcie się uważnie na pozór niewinnym, nowym prawom, wprowadzanym w waszych krajach, przedstawianym tak, abyście mieli wrażenie, że mają poprawić wasze życie. Wiele z nich ma was po prostu zniewolić, nakłaniając was do pisemnego zrzeczenia się waszych praw w ramach tego, co wydaje się być demokratycznymi zasadami.

Demokracja zostanie zastąpiona dyktaturą, ale nie będzie jako taka narodom przedstawiana. Gdy miliony zrzekną się pisemnie swoich wszystkich praw, w imię nowych tolerancyjnych przepisów, będzie już za późno. Staniecie się więźniami.

Główni przywódcy na świecie pracują wspólnie, aby wprowadzić swoje nowe plany. Są częścią elity, której celem jest chciwość, bogactwo, kontrola i władza. Nie akceptują Władzy Boga. Nie wierzą, że Moja Śmierć na Krzyżu miała miejsce dla ocalenia ich od ogni Piekła.

Muszę sprawić, aby zobaczyli, jak bardzo są w błędzie. Nadszedł dla Mnie czas, aby udowodnić im Moje Miłosierdzie, Moją Miłość do nich.

Proszę, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty (84):

O oświecenie dusz elit, które rządzą światem

O drogi Jezu,
błagam Cię o oświecenie dusz elit,
które rządzą światem.

Ukaż im dowód
Twojego Miłosierdzia.
Dopomóż im otworzyć serca
i okazać prawdziwą pokorę
ku czci Twojej wielkiej Ofiary
poprzez Twą śmierć na Krzyżu,
kiedy to skonałeś za ich grzechy.

Pomóż im rozpoznać,
kto jest ich Prawdziwym
Stworzycielem,
ich Prastwórcą,
oraz napełnij ich łaskami,
tak aby ujrzeli Prawdę.

Proszę, powstrzymaj
ziszczenie się ich planów
skrzywdzenia milionów ludzi
za pomocą szczepionek,
niedostatku żywności,
przymusowej adopcji
niewinnych dzieci
i rozbijania rodzin.

Uzdrów ich.
Otocz ich Swoim Światłem
i zabierz ich na łono Twojego Serca,
aby wyratować ich z sideł złego.

Amen.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.