Szczepionka ta będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach globalnego planu opieki zdrowotnej.

Załaduj kopię Szczepionka ta będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach globalnego planu opieki zdrowotnej.:

Piątek, 09.11.2012, 21:00

Moja droga, umiłowana córko, w ciągu zaledwie dwóch lat miliony dusz zostało już nawróconych i uratowanych przez tę Misję. Tylko twoje cierpienie ocaliło dziesięć milionów dusz, tak jak ci obiecałem. Podczas gdy na świecie nieszczęścia wydają się może nasilać, wiele dusz ratowanych jest poprzez wasze modlitwy.

Cierpienie w Moje Imię staje się wciąż gorsze i tak bolesne, że trudno je wytrzymać. Jest najbardziej intensywne, kiedy szatan jest rozzłoszczony. Obecnie jego złość narasta i dlatego ataki na ciebie są tak dręczące. On i jego demony krążą wokół ciebie, ale nie mogą ci zaszkodzić w sposób fizyczny, ponieważ chroni cię Ręka Mojego Ojca. To nie umniejszy doświadczenia biczowania, które znosisz w tym czasie, w drugą rocznicę tej Misji, ale wiedz o tym.

Największe cierpienie znoszone jest wtedy, gdy Misja lub działanie duszy ofiarnej odnosi sukces. Im więcej ocalonych dusz, tym bardziej agresywny staje się atak złego. Jego działania były coraz bardziej widoczne na świecie. On, który dokłada wszelkich starań, aby ukryć swoje istnienie, pracuje nad dojściem do ducha tych słabych ludzi, którzy pozostawiają samych siebie otwartymi dla niego, z powodu ich żądzy ziemskich przyjemności i miłości do władzy.

Siła szatana leży w jego umiejętności oszukania ludzkości w przekonaniu, że jest on tylko symbolem używanym przez Chrześcijan, aby wyjaśnić różnicę pomiędzy dobrem i złem.

Szatan zna niebezpieczeństwo odsłonięcia swojej obecności. Gdyby tak zrobił, wtedy więcej ludzi zaakceptowałoby, że Bóg istnieje.

Tego on nie chce uczynić, więc tworzy zdolność postrzegania swojego istnienia pośród tych, którzy składają mu hołd. Ludzie ci, którzy przyjmują istnienie szatana, oddają mu cześć, podobnie jak ludzie odprawiają Msze w Kościołach Katolickich lub wykonują posługę w kościołach, aby chwalić Boga.

Tak wiele dusz zostało skradzionych. Bóg, Mój Przedwieczny Ojciec, zamierza odzyskać je z powrotem poprzez Swoje Ostrzeżenie i kary, które zostaną zadane tym, którzy zbierają się, aby czcić bestię.

Mój Ojciec obnaży zwolenników szatana, którzy profanują Jego Kościoły.

Oni są celem Jego kar i jeśli nie zaprzestaną tego, co robią, z własnego wolnego wyboru, zostaną powaleni Ręką Boga.

Wzrost tych satanistycznych grup, które prezentują się światu poprzez biznesowe i powiązane sieciowo organizacje, jest gwałtowny.

Są wszędzie; intrygując, organizując spotkania, knując i tworząc nikczemne plany zniszczenia milionów niewinnych ludzi.

Oni wprowadzą formę ludobójstwa poprzez obowiązkowe szczepienia wobec waszych dzieci, z waszym lub bez waszego pozwolenia.

Szczepionka ta będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach globalnego planu opieki zdrowotnej.

Ich plany urzeczywistniły się obecnie i już zaczęli ich wprowadzanie. Niektóre z ich planów, w jednym europejskim kraju, zostały powstrzymane przez Mojego Ojca z powodu modlitw ofiarnych dusz.

Spójrzcie przed siebie i za siebie. Przyjrzyjcie się uważnie na pozór niewinnym, nowym prawom, wprowadzanym w waszych krajach, przedstawianym tak, abyście czuli, że mają poprawić wasze życie. Wiele z nich ma was po prostu zniewolić, nakłaniając was do pisemnego zrzeczenia się waszych praw w ramach tego, co wydaje się być demokratycznymi zasadami.

Demokracja zostanie zastąpiona dyktaturą, ale nie będzie jako taka przedstawiona narodom. Gdy miliony zrzekną się pisemnie swoich wszystkich praw, w imię nowych tolerancyjnych przepisów, będzie już za późno. Staniecie się więźniami.

Główni przywódcy na świecie pracują wspólnie, aby wprowadzić swoje nowe plany. Są częścią elity, której celem jest chciwość, bogactwo, kontrola i władza. Nie akceptują Władzy Boga. Nie wierzą, że Moja Śmierć na Krzyżu była dla ocalenia ich od ogni Piekła.

Muszę sprawić, aby zobaczyli, jak bardzo są w błędzie. Nadszedł dla Mnie czas, aby udowodnić im Moje Miłosierdzie, Moją Miłość do nich.

Proszę, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty (84) – O oświecenie dusz elit, które rządzą światem.

 „O drogi Jezu, błagam Cię, oświecić dusze elit, które rządzą światem.
Pokaż im dowód Twojego Miłosierdzia. Pomóż im, aby stali się otwartego serca i okazali prawdziwą pokorę, ku czci Twojej wielkiej Ofiary przez Twoją Śmierć na Krzyżu, gdy umarłeś za ich grzechy.
Pomóż im rozpoznać, kto jest ich Prawdziwym Stwórcą, kto jest ich Kreatorem, i napełnij ich łaskami, aby zobaczyli Prawdę.
Proszę, zapobiegnij realizacji ich planów sprawienia bólu milionom ludzi poprzez szczepienia, niedobór żywności, wymuszone adopcje niewinnych dzieci i rozbicie rodzin.
Uzdrów ich. Okryj ich Twoim Światłem i zabierz ich na łono Twojego Serca, aby ocalić ich z sideł złego. Amen.”

Wasz Jezus