Katolicy będą musieli odprawiać Msze Święte w bezpiecznych miejscach lub Kościołach bezpieczeństwa.

Niedziela, 11.11.2012, 22:00

Część 2

Moja droga, umiłowana córko, musicie zebrać się razem i szukać tych dusz, które w ogóle nie znają Prawdy.

Podajcie im wasze ręce. Zachęcajcie ich do słuchania Prawdy. Ich życie i ich dusze mogą zostać utracone, jeśli nie pomożecie im przyjść do Mnie.

Krucjata, Misja Reszty Kościoła na ziemi, stawiać będzie tak samo wysokie wymagania, jak ta w Średniowieczu. Nie będzie ona dotyczyć fizycznej walki, kiedy armia stacza bitwy w normalnej wojnie.

Będzie to wojna duchowa, chociaż niektóre wojny będą powodem dla tworzenia milionów grup modlitewnych, aby osłabić siłę antychrysta.

Modlitwy te zostały napisane w Niebie i obiecują nadzwyczajne Łaski.

Mają tylko jeden cel i jest nim ocalenie wszystkich dusz; każdego dziecka, każdego wyznania, każdej płci, każdej religii oraz ateistów. To jest Moje największe pragnienie.

Wy, Moi uczniowie, jesteście pod Moim kierownictwem. Łaski, które na was wylewam, przynoszą już owoce. Wkrótce siły, które dam poprzez Łaski Modlitw Krucjaty, przyciągną tysiące nowych dusz.

Może myślicie, jak mała grupa modlitewna może osiągnąć takie nawrócenia? Odpowiedź jest prosta. To dlatego, że jesteście chronieni przez Mojego Ojca i kierowani bezpośrednio przeze Mnie, osiągniecie sukces. Nie możecie zawieść. Chociaż będziecie doświadczać wielu zakłóceń i zamieszania, a także wewnętrznej walki, której należy spodziewać się przy tej pracy, Ja zawsze będę przy was.

Pamiętajcie, że teraz przygotowujemy się na negatywne skutki rozejścia się Moich biednych wyświęconych sług, które będzie rezultatem nadchodzącej schizmy, jaka ma wybuchnąć w Chrześcijańskich Kościołach.

Tak więc, chociaż Reszta Armii prowadzona będzie przez księży i innych Chrześcijańskich duchownych, wielu będzie świeckimi sługami, ponieważ będzie to czas niedoboru kapłanów.

Wy, Moi uczniowie, będziecie musieli zebrać i przechowywać Hostie Komunii, ponieważ będą one trudno dostępne. Ci z was, którzy są Katolikami, będą musieli odprawiać Msze Święte w bezpiecznych miejscach lub Kościołach bezpieczeństwa.

Utworzona zostanie misja, podobna do niemieckiego nazistowskiego prześladowania, gdzie ścigani byli Żydzi, w celu wykorzenienia tak zwanych zdrajców Nowego Światowego Kościoła, o którym powiedzą wam, że jest dla wszystkich religii.

Zostaniecie oskarżeni o profanowanie Mszy i ich nowo ukształtowanej prezentacji Mszy, gdzie Ja nie będę obecny w Eucharystii, ponieważ będzie to ohyda w Oczach Mojego Ojca.

Moje Ciało i Krew obecne będą w Mszach odprawianych w tych ośrodkach i bezpiecznych miejscach, gdzie będziecie ślubować wierność Przeistoczeniu chleba i wina w Ciało i Krew Pańską, aby uczynić Sakrament Najświętszej Ofiary Mszy autentycznym i akceptowanym przez Mojego Ojca.

Ja będę nadal udzielał wam instrukcji, gdy będziecie kontynuować na całym świecie zakładanie Grup Modlitewnych Jezusa do Ludzkości.

Wiele z nich jest już tworzonych każdego dnia. Dziękuję tym, którzy podążyli za Moimi instrukcjami i okazali posłuszeństwo.

Zostańcie w pokoju. Musicie być bardziej pewni siebie. Zostawcie na boku strach, ponieważ on nie pochodzi ode Mnie. Rośniecie teraz i rozprzestrzeniacie się w każdym zakątku ziemi. Wkrótce podążą wszyscy, a kiedy tak się stanie, modlitwy zmienią świat poprzez nawrócenie.

Kocham was wszystkich. Jestem wdzięczny i wzruszony, że natychmiast odpowiedzieliście Mi poprzez tę ważną Misję, największą zorganizowaną w celu doprowadzenia wszystkich grzeszników do domu Ojca i zabezpieczenia od wpływu i kuszenia bestii.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.