Ukoronowanie Cierniem podczas Mojego Ukrzyżowania jest symboliczne dla czasów ostatecznych

Wtorek, 13.11.2012, 17:00

Moja droga, umiłowana córko, Ukoronowanie Cierniem podczas Mojego Ukrzyżowania jest symboliczne dla czasów ostatecznych.

Ponieważ Kościół jest Moim Ciałem na ziemi, dlatego również on uwieńczony zostanie cierniami biczowania, tak jak to było podczas Mojej drogi na Kalwarię. Cierniowa Korona oznacza Głowę Mojego Świętego Kościoła na ziemi. Papież Benedykt wiele wycierpi, kiedy będzie prześladowany za mówienie Prawdy.

Zostanie zdruzgotany jako Głowa Mojego Kościoła i nie zostanie mu okazana żadna litość. Szybko zorganizuje się opozycja, ponieważ zostanie uznany za nie mającego dłużej znaczenia.

Ci, którzy będą twierdzić, że są bardziej współcześni w swoim podejściu do apostolskich metod, uderzą w niego i wyszydzą jego słowa. Następnie Głowa Mojego Kościoła zostanie zastąpiona przez Głowę Węża.

Biczowanie, które znosiłem podczas Mojego Ukrzyżowania, zostanie obecnie ponownie odtworzone w Moim Katolickim Kościele. Wąż porusza się teraz szybko, ponieważ będzie próbował pochłonąć Moje Ciało – Mój Kościół na ziemi. Następnie wszystkie Kościoły Chrześcijańskie zostaną połknięte i zmuszone do uhonorowania fałszywego proroka jako prawej ręki bestii.

Chociaż wielu z was może się obawiać, pamiętajcie, że wasze modlitwy opóźniają te wydarzenia, a w wielu przypadkach łagodzą takie fakty.

Modlitwy, wystarczająca ich ilość, opóźnią i osłabią pracę złego na ziemi.

Jest to antidotum na prześladowanie zaplanowane przez złą grupę rządzoną przez szatana. Nawróceniem i waszymi modlitwami, Moi uczniowie, wiele może zostać obalone. Modlitwa może zniszczyć tę nikczemność. Modlitwa może nawrócić i nawróci ludzkość. Następnie, jeśli wystarczająca ilość dusz podąży za Mną, wszystko będzie proste. Wówczas przejście do Mojego Nowego Raju będzie łatwiejsze.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.