Zamieszanie będzie widoczne w każdym zakątku ziemi i tylko niewidomy nie zdoła zobaczyć zmian.

Poniedziałek, 19.11.2012, 09:00

Moja droga, umiłowana córko, jest tylko jedna droga do Wiecznego Życia i prowadzi ona przeze Mnie, Jezusa Chrystusa. Istnieje jednak wiele ścieżek, które prowadzą do Mnie.

Dla wielu, którzy podążają Moją Prawdą będzie to łatwiejsze, niż dla tych, którzy znają Prawdę, ale nie składają hołdu Bogu.

Moi wyznawcy, musicie zrozumieć, że ci z was, którzy znają Prawdę, ale siedzą wygodnie i pozwalają, aby Słowo Boże uznawane było za kłamstwo, mają obowiązek wobec Mnie.

Nigdy nie akceptujcie praw, które honorują szatana. Kiedy będą wam demonstrowane, będziecie wiedzieć w waszych sercach, które prawa mam na myśli. Ponieważ wzbudzą w was obrzydzenie, tak jak powodują wstręt u Mnie.

Niech będzie wiadomym, że rozpoczęła się walka przeciwko Bożemu Słowu. Sposób, w jaki to nastąpi, stanie się dla was jasny.

Wiele zmian w Moich Kościołach na ziemi; wiele udręki pośród Moich wyświęconych sług; zatargi między narodami oraz konflikt w Izraelu; wszystko będzie się nasilać w swojej intensywności, wszystko w tym samym czasie.

Zamieszanie będzie widoczne w każdym zakątku ziemi i tylko niewidomy nie zdoła zobaczyć zmian wokół was. W pewien sposób będą miały wpływ na każdego z was, ale wiedzcie o tym.

Obiecałem, że będę z wami, prowadząc was na każdym kroku, łagodząc wasz ból przy każdym kamieniu, na który staniecie w waszym dążeniu do pokoju, miłości i harmonii.

Trzymajcie się Mnie. Stójcie blisko Mojego Najświętszego Serca i pozwólcie Mi zachować was silnymi.

Wędrujcie przez tę dżunglę bólu i zamętu z wiarą w sercu i zaufaniem do Mnie, waszego Jezusa, a przetrwacie.

Nigdy nie pozwólcie, aby ktokolwiek, bez względu na to, jak przekonująco brzmi, wywarł wpływ na wasze sumienie lub oddanie dla Bożej Prawdy. Bez względu na to, jak bardzo będą was zmuszać do akceptacji tak zwanych tolerancyjnych praw.

W waszych sercach rozpoznacie różnicę między prawdą i fikcją.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.