Ta grupa dwunastu, reprezentująca potężne narody, jest obrazą dla istnienia Moich 12 apostołów.

Wtorek, 20.11.2012, 23:50

Moja droga, umiłowana córko, wiele zniewag zostało rzuconych przeciwko Mnie, Zbawicielowi człowieka, i są one ukryte za zasłoną kłamstwa.

Szatan zaatakował w tym czasie szczególnie Chrześcijan na całym świecie. Czyni to w najbardziej przebiegły sposób. On przekonuje ich, że muszą okazywać oddanie dla swoich braci i sióstr, zachęcając ich do wierzenia w kłamstwa.

Ludzie, przez swoją naturę, posiadają troskliwą stronę zrodzoną z naturalnej miłości dla innych. Jest to dar od Boga. Szatan wykorzystuje to uczucie, aby wciągnąć człowieka w sieć fałszu, nad którą  ma on niewielką kontrolę. Udaje mu się ich przekonać, aby uwierzyli w prawa, które są równoznaczne z poważnymi grzechami przeciwko Bogu.

Poprzez wspieranie innych w ich dążeniu do wprowadzenia praw, które tolerują morderstwo, wojnę i bluźnierstwa przeciwko Bogu, wielu ludzi wierzy, że czyni dobrze.

Jeśli uważacie, że grzech jest akceptowalny i jest usprawiedliwiony, ponieważ jest on dla dobra innych, to wpadliście w starannie zaaranżowaną pułapkę.

To nie jest zbieg okoliczności, że narastają usprawiedliwienia dla podziału w Kościołach Chrześcijańskich. To nie jest przypadek, że w tym czasie przedstawiany jest wam każdy pretekst dla zaakceptowania aborcji.

Powiązany jest każdy naród, a każde oburzenie opinii publicznej dla wprowadzenia aborcji, akceptowania wojny i spowodowania zmian w Kościołach Chrześcijańskich, planowane jest przez jeden podmiot. Grupa ta planowała te wydarzenia przez wiele lat. Oni wiedzą dokładnie, kim są i co robią. Są bardzo potężni i niebezpieczni.

Zatrzymajcie się, patrzcie i słuchajcie, ponieważ powinniście już do tej pory zaakceptować, że to, co mówię wam Ja, jest w Imieniu Boga. Wszystkie te potworne i odrażające czyny, przedstawiane wam jako przekonywujące i opiekuńcze zmiany w waszym społeczeństwie, zostały zaplanowane i skoordynowane w światowej skali przez grupę dwunastu.

Ta grupa dwunastu, reprezentująca potężne narody, jest obrazą dla istnienia Moich dwunastu apostołów.

Będą oni prezentować i wspierać antychrysta na świecie, tak jak Moich dwunastu apostołów reprezentowało publicznie Mnie, podczas Mojego pobytu na ziemi.

Ich moc oznacza, że wszystkie potężne narody wspierają się nawzajem przy wprowadzaniu grzesznych praw, dla zapewnienia, że zostaną one zaakceptowane.

Jakże wy, Moi umiłowani uczniowie, będziecie cierpieć z powodu waszego dostępu do Prawdy. Prawda otworzy wasze oczy na zło wokół was. Nigdy nie wolno wam bać się Prawdy. Tylko wówczas, kiedy ją przyjmiecie, może was ona chronić od tych nikczemnych praw, aktów i czynów.

Wiedzcie, że te narody, które biorą udział we wprowadzaniu nikczemnych praw, ucierpią najbardziej w końcowym oczyszczaniu.

Mogą sądzić, że są bez zarzutu, ale zdołają osiągnąć tylko jedno. Będzie to kara, tak surowa, że nie będą w stanie ukryć się lub zakryć swoich twarzy, aby jej uniknąć. Przede wszystkim będą musieli odpowiadać przede Mną. Nawet wówczas wielu napluje Mi w Twarz. A następnie dołączą do antychrysta, bestii i wszystkich tych upadłych aniołów, na wieczność bólu.

Ostrzegam was teraz. Tych z was, którzy starają się wprowadzić aborcję w waszych narodach; tych, którzy bezczeszczą Moje Chrześcijańskie Kościoły i tych, którzy oddają cześć bestii; wasze dni są nieliczne.

Dla was nie będzie żadnej przyszłości, żadnego wiecznego życia, żadnego wstępu do Mojego Królestwa.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.