Bóg Ojciec: Ofiaruję wam najdoskonalszą przyszłość.

Czwartek, 22.11.2012, 19:00

Moja najdroższa córko, Światło Mojej Miłości pada dzisiaj na ziemię, w nadziei, że serca Moich dzieci mogą zostać poruszone.

Ci, którzy Mnie nie znają, a wielu jest takich, którzy boją się zbliżyć do Mnie, wy powinniście wiedzieć, że pragnę was zabrać do Królestwa Mojego Syna.

Ja Jestem Bogiem Miłości i Bogiem, który przekazał wam Dar Zbawienia.

Nie wolno wam odrzucić tego Daru, ponieważ dany został ludzkości, tak aby mogła zjednoczyć się ponownie, by cieszyć się Rajem, który najpierw dla niej stworzyłem.

Jest to czas na Dzień Pański i wy, Moje dzieci, jesteście do tego wspaniałego dnia przygotowywane.

Moment Mojej Bożej Interwencji, tak abyście mogli zostać ocaleni, żeby wejść do bram Królestwa Mojego Syna, nastąpi wkrótce.

Kiedy rozpocznie się wypełnianie proroctw przepowiedzianych w Mojej Świętej Księdze, w końcu zaakceptujecie Prawdę.

Prawda, która obiecałem dla ludzkości w tych czasach, dawana jest wam teraz.

Możecie zapytać, czy Ja potrzebuję, aby Prawda Mojego Świętego Słowa dawana była Moim dzieciom ponownie?

Jest tak dlatego, gdyż tak niewielu w dzisiejszym świecie wierzy w Moje istnienie. Nie przestrzegają już dłużej Moich Dziesięciu Przykazań.

Arogancja zastąpiła pokorę wśród Moich dzieci, w tym pośród wielu wyświęconych sług, którzy zostali powołani do przekazywania Prawdy. Wielu ignoruje Prawdę Mojego Słowa, a nawet więcej, nigdy nie zostali nauczeni o sensie ich istnienia na ziemi.

Tak wiele dusz może zostać obecnie uratowanych z powodu Mojej Miłości i dlatego dawałem wam instrukcje, poprzez Mojego umiłowanego Syna, co do tego, co jest od was oczekiwane.

Przyjmijcie Prawdę. Przypomnijcie waszym bliskim o Mojej Wielkiej Miłości do Moich dzieci.

Jak każdy dobry Ojciec będę ostrzegał Moje dzieci przed niebezpieczeństwami, które napotykają.

Nigdy nie pozwolę im chodzić po omacku w sieci fałszu, która spadła na ludzkość, jak sieć rybaka na niczego niepodejrzewającą ławicę ryb.

Nie pozwolę powstrzymać wysłuchiwania Mojego Świętego Słowa tym, którzy tego próbują lub tym, którzy starają się przeszkodzić Słowu Mojego Syna. Ani nie zaniecham, jako Mojego obowiązku, ostrzeżenia Moich dzieci o karach, które je spotkają, jeśli nadal będą Mnie urażać swoim traktowaniem innych.

Ja Jestem waszym Ojcem. Jestem odpowiedzialny za ponowne zebranie razem Moich dzieci i użyję wszystkiego, co konieczne, dla ocalenia Moich dzieci od krzywdy.

Każda możliwa taktyka i każdy podstęp wykorzystane zostaną przez szatana i jego oddanych zwolenników, aby powstrzymać was od słuchania Prawdy.

To obiecuję wam uroczyście. Zostaniecie zabrani szybko w Moje Ramiona i pod ochronę Wielkiego Miłosierdzia Mojego Syna.

Bitwa o dusze rozpoczęła się, choć dla wielu z was może to nie być oczywiste.

Aby cieszyć się Moim Nowym Rajem na ziemi, musicie przyjąć Moją Rękę wyciągniętą do was. Nie obawiajcie się, ponieważ zabezpieczę Moją Pieczęcią wszystkich tych, którzy honorują Mnie, ich Przedwiecznego Ojca i Mojego drogiego Syna.

Zważajcie na Moje Wezwanie. Bądźcie silni. Zasłońcie wasze uszy na podszepty bestii, kiedy wykorzystuje te dusze, które są splamione grzechem pychy, aby zabrać was ode Mnie.

Ofiaruję wam najdoskonalszą przyszłość. Nie wolno wam odrzucać tego Raju, ponieważ jest to wasze dziedzictwo. Ilu z was odrzuciłoby spadek wielkiego bogactwa na świecie? Bardzo niewielu. Nie popełnijcie błędu odwracając się od tego Daru.

Każdy, kto stara się was zatrzymać, potrzebuje waszych modlitw, ponieważ Ja kocham wszystkie Moje dzieci.

Ja, wasz Ojciec, zapewnię, że Mój wielki plan ogłoszenia Powtórnego Przyjścia Mojego Syna, nie zostanie opóźniony.

Przyjdźcie do Mnie, poprzez Mojego Syna, a będziecie mieć wszystko, co trzeba. Kocham was. Płaczę za wielu z was, zbyt upartych, aby zobaczyć, że jest to rzeczywiście wołanie z Nieba, obiecane dla przygotowania was do Nowej Ery Pokoju.

Wasz ukochany Ojciec

Najwyższy Bóg

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.