Płomień miłości gasi pożar nienawiści

Niedziela, 02.12.2012, 17:40

Moja droga, umiłowana córko, tylko wtedy, gdy jesteście celem nienawiści, możecie naprawdę zrozumieć władzę, którą zły posiada nad ludzkością.

Nienawiść spowodowana jest przez szatana, który wykorzystuje ją do kuszenia ludzi, aby atakowali swoich braci i siostry.

Nienawiść rodzi nienawiść, kiedy jedna osoba nienawidzi inną i jest to zazwyczaj spowodowane przez złość.

Złość może powstać w wyniku różnicy zdań. Jeśli nie jest to kontrolowane, może zamienić się bardzo szybko w nienawiść.

Gdy ktoś z powodu różnicy zdań atakuje inną osobę, organizację lub naród, może to wywołać potok nienawiści w krótkim okresie czasu.

Dlatego wzywam wszystkich, którzy sami stają się celem takiej złości, aby zawsze zachowali godność. Nawet, jeśli ktoś was obraża bezpośrednio lub za waszymi plecami, musicie uważać, aby się nie angażować. Ponieważ jeśli tak uczynicie, będziecie mieć skłonność, by zgrzeszyć.

Szatan zachęca ludzi do gniewu. Następnie wykorzystuje gniew do spowodowania złości u następnej osoby, i tak dalej, aż nienawiść zostanie zaszczepiona po obydwu stronach.

On, zły, pobudza nienawiść, tak żeby mógł spowodować podział.

Podział jest przeciwieństwem jedności. Jedność jest Łaską daną przez Boga. Kiedy ludzie są zjednoczeni jak jedno i szanują się nawzajem, obecna jest miłość. Miłość to Bóg, dlatego Bóg zainspirował tę jedność.

Szatan wykorzystuje nienawiść dla spowodowania podziału narodów, rozbicia małżeństw, morderstw i rozwoju bezwzględnej przestępczości. Gdy szatan zostanie pokonany, nienawiść zostanie ostatecznie porzucona i nie zaistnieje ponownie na świecie.

Miłość może zredukować nienawiść. Gdy jakaś osoba jest na was rozzłoszczona, musicie spróbować odpowiedzieć miłością. Zrobić to może być dla was bardzo trudne, ale z Moją pomocą stwierdzicie, że nienawiść zostanie szybko osłabiona.

Płomień miłości gasi pożar nienawiści. Równoważy go. Miłość to Bóg, a ponieważ Bóg ma wielką Władzę nad bestią, to jest to rozwiązanie na wypędzenie bestii z waszego życia.

Potrzeba wielkiej odwagi, aby jako ofiary przeciwstawić się nienawiści. Jeśli uczynicie tak, jak Ja was proszę i wezwiecie Mnie dla dodania wam odwagi, wtedy możecie pokonać nienawiść.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.