Najświętsza Maria Panna: On, tak pokorny, przyjdzie w ogromnej, cudownej wspaniałości, a Jego Wielkie Miłosierdzie zaleje ziemię.

Wtorek, 11.12.2012, 17:00

Moje drogie dzieci, Moje Serce raduje się, ponieważ Królowanie Mojego Syna jest bardzo blisko.

Za wszystkie Jego cierpienia, odrzucenie Go przez niewdzięcznych ludzi i apostazję, która obejmuje ziemię, On przyniesie wielką chwałę ludzkości.

Przyjdzie na wielkiej chmurze a Jego Majestat zawładnie każdą duszą, która przypadnie Mu do stóp w ekstazie.

On, tak pokorny, przyjdzie w ogromnej, cudownej wspaniałości, a Jego Wielkie Miłosierdzie zaleje ziemię.

Dzieci, musicie się przygotować, ponieważ będziecie potrzebować wielkiej siły, aby ukorzyć się przed Nim. Będzie dla was konieczne, aby wykazać pokorę i poprosić Go o ocalenie waszych dusz, tak byście mogli ujrzeć Światło Prawdy.

Wielu z was zostanie ogarniętych Jego Wielkim Miłosierdziem. Jednakże inni zignorują Jego Obecność i Wielki Dar, który On przyniesie.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się za tych, którzy odmawiają uznania istnienia wiecznego życia, ponieważ ludzie ci potrzebują waszej pomocy. Jeśli zdołacie w swoim sercu poprosić Mojego Syna o ocalenie tych dusz, przyniesie to wiele radości.

Wy, Moje dzieci, wkrótce zobaczycie koniec waszego cierpienia, ponieważ Mój Syn, w Jego Miłosierdziu, ma wielkie plany wobec każdego człowieka, który żyje dziś na ziemi.

Bądźcie wdzięczni za Dar życia, które został wam przyznany, kiedy się rodziliście.

Bądźcie wdzięczni, ze względu na Dar Życia Wiecznego, który Mój Syn niedługo przedstawi światu. Dar ten przewidziany jest dla każdego grzesznika. Od waszej własnej wolnej woli będzie zależeć, czy go przyjmiecie, czy nie.

Chodźcie do Mnie, dzieci, ponieważ zabiorę was do schronienia Mojego Niepokalanego Serca i przygotuję tak, abym mogła was zabrać do Mojego Syna, w gotowości na Jego Powtórne Przyjście.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.