Bóg Ojciec: Wkrótce widoczne będzie nowe Światło, nowe słońce.

Czwartek, 27.12.2012, 18:20

Moja najdroższa córko, to jest Orędzie wielkiej nadziei dla wszystkich Moich dzieci.

Czas na zmiany, jak przepowiedziane, kiedy zmieni się ziemia, zmienią się planety, a zjawiska klimatyczne nie będą przewidywalne, jest przy was.

Moja Wielka Moc przejawia się obecnie w Niebie, tak jak i na ziemi, podczas gdy prowadzę walkę przeciwko Moim wrogom. Szatan i jego demony są pokonywani, ale podejmują straszliwą obronę. Wciągają przy tym Moje biedne dzieci, których serca pełne są politycznych i światowych ambicji, do odgrywania roli, gdy starają się ukrzyżować Moje dzieci.

Człowiek jest słaby. Człowieka łatwo uwieść. Ze względu na jego zaślepienie na Prawdę ustanowioną przeze Mnie od początku Stworzenia, człowiek wierzy w kłamstwa. On wierzy w kłamstwa szerzone przez złego, ponieważ przyciągany jest przez obietnice władzy i przyjemności.

Moje dzieci muszą uznać chwalebne i wspaniałe Światło Mojego Królestwa. Ty, Moja córko, widziałaś to Światło i wiesz jak jest Potężne. Znasz już Bożą Moc i jak cię Ona ogarnia. Czy możesz sobie wyobrazić, co będzie wtedy, gdy objawi się Mój Nowy Raj? Ty, Moja córko, dostrzegłaś tylko niewielką część tego chwalebnego i promiennego Światła.

Ważne jest, aby powitać Światło Mojego Syna w waszych sercach. Jeśli poprosicie Go, aby was uratował i zostaniecie zabrani do Jego Najświętszego Serca, poczujecie to Światło.

Światło Nowego Świtu – Nowa Era – będzie powoli, ale systematycznie oświetlać świat. Wkrótce widoczne będzie nowe Światło, nowe słońce. Będzie większe i będzie przyczyną wielkiego cudu.

Jest to Znak Mojej Mocy i Mojego Majestatu. To będzie cud i udowodni on, że człowiek nie rozumie w pełni tajemnicy stworzenia.

Tylko Ja, Bóg Stwórca Wszechświata, rządzę wszystkim, co jest. Wszystkim, co będzie. Wszystkim, co może być. Żaden człowiek, żaden uczony, nie może rozwiązać tych najświętszych tajemnic, ponieważ dla człowieka nie są one w tym momencie do zrozumienia.

Cuda Mojego Stworzenia i potęga Mojej Mocy zostaną ukazane światu. Niech nikt nie popełni błędu sądząc, że szatan i jego nikczemni zwolennicy mają jakąkolwiek władzę, aby przynieść wam cuda, które Ja stworzyłem dla każdej pojedynczej istoty. Obiecałem ujawnić Prawdę, tak aby Moje dzieci mogły zetrzeć pajęczyny pokrywające wasze oczy.

Kiedy nadejdzie Dzień dla Prawdy, aby została ostatecznie przez was zaakceptowana, Ja przyznam wam najwspanialsze bogactwa, łaski i życie, których nigdy nie moglibyście przewidzieć, ponieważ wykracza to poza waszą wyobraźnię.

Cieszę się przekazując wam dzisiaj to Orędzie nadziei. Mam nadzieję, że przyniesie wam wiele radości i pokoju.

Moja Obietnica przyprowadzenia was do waszego ostatecznego dziedzictwa, wkrótce stanie się rzeczywistością.

Wasz Kochający Ojciec
Najwyższy Bóg

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.