Wiedza może bardzo często uczynić was ślepymi na Prawdę

Piątek, 28.12.2012, 06:05

Moja droga, umiłowana córko, tylko wtedy, gdy wasze serce jest prawdziwie otwarte dla Mnie, możecie doświadczyć Mojego Światła i uznać Prawdę.

Wielu powie, że prosili o Dar rozeznania, i że modlili się do Ducha Świętego, aby go otrzymać. Nie wszystkim proszącym dawana jest jednak wnikliwość, której potrzebują, aby otrzymać ten cenny Dar. Mimo to mówią, że go otrzymali. Potem obrażają Mnie, twierdząc, że Moje Święte Słowo pogarsza ich samopoczucie. Twierdzą, że ich obawy muszą oznaczać, że Moje Święte Orędzia pochodzą od ducha zła.

Tym z Was, którzy wyniośle głosicie waszą pokrętną interpretację Mojego Świętego Słowa, i że dawane wam poprzez te Przekazy jest fałszywe, muszę powiedzieć to.

Kiedy po raz ostatni przybyliście przede Mnie nadzy? Bez zasłaniającej was ściany pychy? Kiedy przybyliście do Mnie, wzywając Mnie na kolanach, abym naprawdę was poprowadził, bez uprzedniego umieszczania waszych dłoni na uszach, odmawiając słuchania? Czy nie wiecie, że oświecę was Darem rozeznania tylko wtedy, gdy przyjdziecie do Mnie bez jakichkolwiek uprzedzeń własnych opinii? Nie możecie zostać uwolnieni z łańcuchów intelektualnej pychy, która czyni was ślepymi na Prawdę duchowej wiedzy, dopóki nie zostaniecie pozbawieni wszelkiej ludzkiej pychy.

Ci z was, którzy spędzają lata na studiowaniu Pisma Świętego, i którzy uważają siebie za dobrze zorientowanych – i dlatego bardziej godnych, aby objaśniać znaczenie Mojego Słowa – pomyślcie jeszcze raz.

Znajomość Księgi Mojego Ojca nie kwalifikuje was bardziej, niż żebraka na ulicy bez wykształcenia w sprawach duchowych. Wiedza może bardzo często uczynić was ślepymi na Prawdę. Wiedza oparta na waszej własnej ludzkiej interpretacji Księgi Mojego Ojca nie znaczy nic, jeśli chodzi o zrozumienie Słowa Bożego.

Ci z was, którzy chwalą się swoimi naukowymi metodami w zrozumieniu Świętej Biblii Boga, a następnie wykorzystują to, aby odrzucić Moje Słowo dawane światu dzisiaj, winni są grzechu. Wasz grzech jest grzechem pychy. Obrażacie Mnie, ponieważ wasza pycha jest dla was więcej warta, niż miłość do Mnie w jej najprostszej formie.

Miłość do Mnie, waszego Jezusa, pochodzi z serca. Dusze godne Mojego Królestwa szybko rozpoznają Mój Głos. Dusze, które przeciwstawiają się Mojemu Słowu i otwarcie zachęcają innych do odrzucenia Mnie, są pod wpływem ducha zła. Wzbudzacie we Mnie wstręt. Wasze nikczemne głosy, gdy krzyczycie i wyniośle deklarujecie swoją wartość, opierając się na waszej znajomości Pisma Świętego, zostaną uciszone.

Moja cierpliwość jest nieskończona, ale ci z Was, którzy stają przede Mną i z celowym zamiarem niszczą Mój Plan Zbawienia, zostaną w mgnieniu oka rzuceni na pustynię.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.