Nie obawiajcie się Mnie nigdy, gdyż Ja przychodzę w pokoju.

Sobota, 29.12.2012, 19:36

Moja najmilsza córko, ponownie mówię do was wszystkich, Moi drodzy uczniowie, nie obawiajcie się. Chociaż doświadczanie nadchodzących wydarzeń może być dla was bolesne, pamiętajcie te Moje Święte Słowa dawane wam teraz.

Moja Miłość do ludzkości jest tak wielka, że Ja wybaczam łatwo każdy grzech, bez względu na to jak jest obraźliwy, jeśli tylko przez grzesznika okazany jest prawdziwy żal. Nie obawiajcie się Mnie nigdy, jeśli naprawdę Mnie kochacie, ponieważ Ja chronię was przez cały czas. Tak, będziecie cierpieć w Moje Imię, kiedy idziecie za Mną. Ale to jest coś, co musicie zaakceptować. Jest to taka niewielka cena płacona za Chwałę, która leży przed wami.

Jednak ci, którzy chodzą przede Mną w błędnym przekonaniu, że nie potrzebują Obecności Boga w swoim życiu, powinni się obawiać. Grzesznicy ci, którzy nigdy nie okażą skruchy, gdyż uważają, że kontrolują własny los, wpadną do przepaści. Tę pułapkę zastawioną na nich przez złego można porównać do tykającego zegara. Z każdą minutą kontynuują opuszczanie Mnie; ich czas jest skracany. Ich czas na zrehabilitowanie się w Moich Oczach jest krótki.

Wiedzcie, że dwie armie do walki o dusze ustawiły się teraz w przygotowaniu do wojny. Czas mija, więc proszę, bądźcie przygotowani cały czas.

Nie obawiajcie się Mnie nigdy, gdyż Ja przychodzę w pokoju. Bójcie się jednak bestii, która będzie postrzegana jako przychodząca w pokoju, ale która przychodzi, aby was zniszczyć. On, zły, i jego zwolennicy na ziemi są tymi, których powinniście się obawiać. Nie Mnie.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.