Przez moc okultyzmu dokona on tego, co będzie postrzegane jako metody leczenia śmiertelnie chorych ludzi.

Niedziela, 30.12.2012, 17:50

Moja droga, umiłowana córko, chcę wam powiedzieć, że zmiany, które przygotują świat na Moje Powtórne Przyjście, wkrótce zostaną dostrzeżone przez cały świat.

Wojny na Bliskim Wschodzie nabiorą przyspieszenia i rozszerzą zasięg. Obejmą Zachód, jak również Wschód. Chaos zostanie zatrzymany przez człowieka pokoju, bestię, antychrysta. Z czasem wielu uwierzy, że on jest Bogiem, Mesjaszem; tak wiele mocy będzie wydawał się posiadać. Jego moce zostały mu przyznane przez ojca zła, szatana.

Przez moc okultyzmu dokona on tego, co będzie postrzegane jako metody leczenia śmiertelnie chorych ludzi. Zostaną oni przejściowo wyleczeni ze swoich chorób, a ludzie uwierzą, że jego moce pochodzą z Nieba; że on jest Mną, Jezusem Chrystusem. Uwierzą, że przychodzi, aby przygotować świat do Nowej Ery, i że Powtórne Przyjście odbywa się właśnie przed nimi.

Będzie on dokonywać różnych cudów, ale będą one zwykłą iluzją. Niektórzy Moi wyświęceni słudzy upadną przed nim i będą go wielbić. Przywódcy polityczni będą go publicznie popierać. Będzie postrzegany jako dobry i pokorny mesjasz, i będzie naśladować wszystkie Moje cechy. Niestety, zwiedzie wielu.

Błagam was, Moi uczniowie, ostrzeżcie ludzi, że Ja, Jezus Chrystus, nie przyjdę w ciele. Tego nie może być. Ja już przyszedłem na ziemię w ciele i to nie może wydarzyć się po raz drugi. Kiedy Ja przyjdę powtórnie, to odbędzie się to w taki sposób, w jaki ją opuściłem, a wówczas nikczemni zostaną wypędzeni i Mój Nowy Raj zastąpi ziemię.

Nie dajcie się oszukać. Zachowajcie czujność. Ja będę was nadal ostrzegał przed antychrystem i kłamstwami, które on przedstawi światu. W ten sposób możecie Mi pomóc uratować te biedne dusze, które będą podążać za nim niewolniczo do czeluści piekła.

Wasz Jezus