Będziesz w centrum znacznej nienawiści

Poniedziałek, 31.12.2012, 19:25

Moja najmilsza córko, twoje brzemię posłańca wysłanego, aby przygotować drogę na Moje Powtórne Przyjście, stawać się będzie cięższe.

Będziesz w centrum znacznej nienawiści, a wielu, włącznie z kapłanami z Mojego Kościoła, spróbuje cię zniszczyć.

To samo będzie prawdą dla tych, którzy rozpowszechniają Moje Przekazy. Jako niosący Prawdę, oni także zostaną słownie zaatakowani.

Jest to czas, kiedy musicie się trzymać i po prostu dalej robić to, co jest potrzebne, aby zapewnić, żeby jak najwięcej ludzi jak to tylko możliwe, miało dostęp do tych Orędzi.

Ponieważ Moje Święte Słowo zaczyna docierać do wielu zakątków, gniew przeciwko Niemu pogłębi się. Kiedy Przekazy te będą rozrywane na części i, w niektórych przypadkach uznawane za herezję, musicie kontynuować działanie. Pozostańcie razem i nie słuchajcie trujących rozpraw, które będą przeciwko wam miotane.

Pozostańcie silni i odważni. Trzymajcie się Mojego boku, gdy idziemy tą drogą na Kalwarię. Nie zróbcie błędu, gdyż ta trudna Misja została przepowiedziana i dla wielu z was będzie ona bardzo ciężka.

Błogosławię was wszystkich ostrzegając was, że nie wolno wam się przejmować, gdy ataki staną się ostrzejsze. To dlatego, że to jest Moje Święte Słowo, tak wiele nienawiści będzie okazywane. To jest cena, którą trzeba zapłacić za ocalenie dusz, w tym tych, którzy dręczą was najbardziej.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.