Świątynia Boga zostanie zbezczeszczona nie do poznania

Wtorek, 01.01.2013, 19:20

Moja droga, umiłowana córko, nastał nowy świt i rozpoczęły się zmiany w przygotowaniu na Moje Powtórne Przyjście.

Wojny na Bliskim Wschodzie będą teraz eskalować i wielu zginie z rąk złej grupy. Jednak oni, zła grupa, zostaną powstrzymani przez Rękę Mojego Ojca. Każdy z nich zostanie powalony, gdyż stanowią oni większe niebezpieczeństwo dla Bożych dzieci.

Moje Plany są objawiane i ci spośród was, wybrani przeze Mnie, aby prowadzić Resztę Kościoła, będą szybko tworzyć bazy na całym świecie. Będą to miejsca, gdzie pójdziecie czcić Mnie w pokoju, kiedy wasze kościoły nie będą was witać w sposób, w jaki powinny.

Wasze kościoły staną się niczym więcej, jak miejscami rozrywki, gdzie pogańskie rytuały i muzyka przedstawiane będą w wymyślnych ceremoniach. Rzekomo wydarzenia te odbywać się będą ku czci Boga. Zamiast tego, będą wielbić grzeszne czyny i deklarować je, jako zgodne z Moimi Naukami.

Wielu przedstawi się wkrótce, jako nowe Boże sługi. Wielu nie było nigdy przygotowanych w Chrześcijańskim Kościele i dlatego nie będą zdolni do udzielania Świętych Sakramentów Bożym dzieciom. Oni będą oszustami. Będą narzucać wszystkim jako prawdę to, co powiedzą, że jest Bożym Nauczaniem w dzisiejszym świecie. Ich kłamstwa dotrą do uszu ludzkości na całym świecie.

Wiele zostanie przyciągniętych do tego, co postrzegać będą jako świeże, nowe podejście do Moich Nauk i Bożej Miłości. Wszystko będzie okropnym kłamstwem. Wielu zostanie zwiedzionych do przyjęcia nowej jednej światowej religii.

Podczas gdy fałszywy kościół będzie wzrastać i przyciągać wiele znanych osobistości, środki przekazu i politycznych przywódców, wzrośnie też Moja Reszta Kościoła. Wielu Moich wyświęconych sług będzie wobec Mnie nielojalnych i dołączy do nowej światowej religii, gdzie zostaną powitani z otwartymi ramionami.

Oszuści ci spowodują straszne trudności u Chrześcijan na całym świecie, jeśli nie zaakceptują oni tej nowej, politycznie zatwierdzonej kulturalnej organizacji, która będzie nazywana kościołem Bożym.

Chociaż to Chrześcijanie będą głównym celem nienawiści, Dom Izraela będzie również poszukiwany, a Żydzi uczynieni zostaną kozłami ofiarnymi w tej wojnie o dusze.

Nic z tego, co widzicie, nie będzie się wydawać z zewnątrz różne, niż we wcześniejszych dniach. W Rzymie zostanie niedługo zobaczony bogaty i potężny budynek, który stanie się miejscem spotkań. Wszystkie religie będą tu chętnie witane, dopóki nie zostaną zmuszeni do przełknięcia kłamstwa przedstawionego im przez Nowy Światowy Porządek.

Z czasem stanie się niedopuszczalne, aby niektóre Chrześcijańskie praktyki odbywały się publicznie.

Będzie to obejmować Sakrament Chrztu i Komunii Świętej. Będą one uważane za nieakceptowalne we współczesnym i świeckim świecie, a ich otrzymanie będzie dla was niemożliwe. Sakrament Małżeństwa zostanie zmieniony, a małżeństwo dostępne będzie w innej formie. Jedyny sposób, aby na tym etapie otrzymać Prawdziwe Sakramenty, możliwy będzie poprzez Resztę Kościoła.

Moi wyświęceni słudzy, którzy ucierpią w Moje Imię, ponieważ będą walczyć, aby zachować Sakramenty i Świętą Mszę, niech wiedzą o tym. Macie obowiązek wobec Mnie poprzez wasze Święte Śluby i nigdy nie wolno wam skłaniać się ku odbieganiu od Prawdy. Będzie na was wywierany nacisk, abyście porzucili drogi Pana. Wasz głos stanie się jak szept, kiedy wróg próbuje zagłuszyć Prawdziwe Słowo Boże.

Zbierzcie się razem. Zjednoczcie się. Ponieważ bardzo niedługo Świątynia Boga zostanie zbezczeszczona nie do poznania. Wszystko, co musicie zrobić, to podążać za Mną, słuchać swojego serca i sumienia. Bądźcie zawsze gotowi na tę trudną podróż przed wami. Będziecie potrzebowali całej waszej odwagi, waszej siły i waszej wytrwałości.
Wiedzcie, że na końcu waszej podróży będę czekał Ja, aby zabrać was w Moje Święte Ramiona i do bezpiecznego schronienia Mojego Nowego Raju.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.