Najświętsza Maria Panna: Nie wszyscy zaakceptują wolność. Wielu stanie po stronie złego i odrzuci Mojego Syna.

Środa, 02.01.2013, 06:29

Moje dziecko, wiele będzie się teraz rozwijać na świecie i koniecznych jest wiele wydarzeń, aby oczyścić Boże dzieci.

Ważne jest, aby serca wszystkich otwarte były dla Prawdy, dla Świętego Bożego Słowa. Jeśli nie otworzą swoich serc, nie będą w stanie przyjąć Prawdy Obietnicy Mojego Syna dla ludzkości.

On przyjdzie powtórnie, i to już niedługo, aby wybawić Swoje Królestwo na Ziemi. Zostanie ono wydobyte ze złego uścisku szatana. Wszystkim Bożym dzieciom ofiarowana zostanie wolność, której potrzebują, aby stać się jednym z Moim Synem.

Nie wszyscy zaakceptują wolność. Wielu stanie po stronie złego i odrzuci Mojego Syna. Będą tak słabi, że nie przyjmą Jego Obietnicy i będą kontynuować dążenia światowych ambicji.

Proszę was dzieci, bądźcie hojni wobec tych dusz. Będą one nie tylko odrzucać Miłosierdzie Mojego Syna, ale będą nękać i wyszydzać te wszystkie odważne dusze, które powstaną i będą głosić Prawdę o Bogu.

Dzieci, trwajcie w codziennej modlitwie, a następnie przekażcie wszelkie obawy, które może macie, Mojemu Synowi. On was kocha i pragnie odciążyć was z takiego smutku i bólu. Przyjdźcie do Mnie, waszej ukochanej Matki, a Ja poproszę Go, aby was wzmocnił w waszej wierności dla Niego.

Wasza Ukochana Matka
Matka Zbawienia

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.