Najświętsza Maria Panna: Powodem, dlaczego tak wiele osób jest w takim bólu i ciemności jest to, że nie wierzą w Boga.

Czwartek, 03.01.2013, 21:00

Moje dziecko, powodem dlaczego tak wiele osób jest w takim bólu i ciemności jest to, że nie wierzą w Boga.

Wiara, która miała być wpajana w każdej duszy przez tych do tego powołanych, wygasła. Tak wielu odwróciło się od Boga i stwierdzają teraz, że ich życie jest puste i bez znaczenia. Kiedy dusze odwracają się od Boga, stają się niespokojne. Wypełniają próżnię miłością do fałszywych rzeczy, które nigdy nie zaspokoją ich pragnienia pokoju.

Prawdziwy pokój może być odnaleziony jedynie poprzez Najświętsze Serce Mojego Syna. Jeśli zaakceptujecie Jezusa Chrystusa jako waszego Zbawiciela, nigdy nie umrzecie. Ani nie staniecie się oschłego ducha. Mój Syn przynosi zbawienie i nawet najsłabszy pośród was znajdzie wewnętrzną siłę, jeśli do Niego zawołacie.

Tym, którzy nigdy nie byli nauczani Prawdy, ponieważ zostało to im odmówione, ofiarowana zostanie przez Mojego Syna Ręka Miłosierdzia. On ich oświeci, ponieważ są tymi, których On pragnie doprowadzić do Swojego Chwalebnego Królestwa.

Chwała Boga ocali was, jeśli pozwolicie otwartymi sercami, aby została wam dana Prawda. Jeśli rozpoznacie Dobroć Boga, nigdy ponownie nie będziecie mogli stawiać nikogo, ani niczego, przed Nim.

Proszę, módlcie się, aby Światło Prawdy otworzyło umysł, serce, ciało i duszę każdego z was w czasie Ostrzeżenia. To dlatego Bóg posyła taki Dar Miłosierdzia. Proszę, odpowiedzcie na Jego Wołanie.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.