Najświętsza Maria Panna: Nadchodzące czasy będą wyzwaniem dla wszystkich Chrześcijan.

Piątek, 04.01.2013, 12:30

Moje ukochane dzieci, musicie się modlić, aby Chrześcijańskie Kościoły obudziły się dla Prawdy tych Orędzi. To dzięki sile ich ilości będą one kontynuować utrzymywanie w mocy Nauk Mojego Syna.

On, Mój drogi Syn, pragnie lojalności wszystkich Swoich wyznawców. Musicie się modlić, aby te wśród Jego Kościołów, które odpowiedzialne są za codzienne głoszenie Jego Świętego Słowa, pozostały Mu zawsze wierne.

Muszę zalecić wam, abyście nie słuchali każdej nowej doktryny, która zostanie przedstawiona w Imię Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, ale która nie pochodzi od Jego Świętego Imienia.

Nadchodzące czasy będą wyzwaniem dla wszystkich Chrześcijan. Będziecie potrzebowali wielkiej wytrwałości, jeśli chcecie pozostać wierni Bogu.

Kiedy będziecie prowokowani, zastraszani i prześladowani przez innych Chrześcijan, aby zaakceptować nowe prawa, o których będziecie wiedzieć w waszych sercach, że nie pochodzą od Boga, musicie dla zachowania wierności wobec waszej Wiary odmawiać tę Modlitwę Krucjaty.

Modlitwa Krucjaty (91) – Zachowaj mnie wiernym wobec mojej Wiary

 „O Najświętsza Matko Zbawienia, chroń mnie w godzinie potrzeby, gdy jestem konfrontowany ze złem.

Pomóż mi bronić Bożego Słowa z siłą i odwagą, bez strachu w mojej duszy.

Módl się, abym pozostał wierny Nauczaniu Chrystusa, i abym mógł w pełni i całkowicie pozbyć się moich obaw, moich zmartwień i smutków.

Pomóż mi, tak abym mógł odważnie iść naprzód na tej samotnej drodze, aby głosić Prawdę Świętego Bożego Słowa, nawet wtedy, gdy wrogowie Boga uczynią to zadanie prawie niemożliwym.

O Najświętsza Matko, proszę, aby poprzez Twoje wstawiennictwo, wiara wszystkich Chrześcijan pozostała zawsze silna w czasie prześladowań. Amen.”

Dzieci, musicie pamiętać, że kiedy wasza wiara jest stale kwestionowana, znieważana i wyszydzana, Mój Syn cierpi z wami. To cierpienie i prześladowanie jest takie, jak było w czasie Jego okrutnej udręki, podczas której został oskarżony o herezję za zwykłe mówienie Prawdy.

Prawda, gdy jest mówiona, przyciąga kontrowersje, gniew i czasami przemoc. Wiedzcie, że Mój Syn da wam siłę potrzebną wam, aby przetrwać ten czas wielkiej trudności.

Dzieci, posłuchajcie Mojego wezwania. Ja będę się wstawiać za wami, aby zachować was silnymi, a Mój Syn wyleje na was szczególne łaski, aby umożliwić wam uniknięcie zastraszenia dla przyjęcia bluźnierczych praw, które spowodują wielki rozłam w Kościołach Chrześcijańskich, a szczególnie w Kościele Katolickim.

Kocham was i ofiaruję wam Moje modlitwy na każdym etapie waszej podróży na ścieżce Prawdy.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia