Proszę, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty (92) O Łaskę Wytrwałości

Niedziela, 06.01.2013, 17:50

Moja droga, umiłowana córko, to dzięki Duchowi Świętemu obcy ludzie z całego świata odpowiadają teraz na to wezwanie z Nieba.

To jedynie Moc Ducha Świętego może sprawiać, że tak wiele tysięcy dusz spotyka się razem, z miłością w swoich sercach, aby podążać za Moimi Grupami Krucjaty Modlitwy.

Będziecie wiedzieć natychmiast, kiedy Misja od Boga jest autentyczna, przez ilość tych, którzy są powołani, i którzy łączą się w jedno, w Moje Święte Imię. Nie są stawiane pytania. Nie ma szukania pieniędzy. Nie ma sporów. Wszyscy po prostu łączą się razem, z miłości do Mnie. Ze względu na odpowiedź tak wielu dusz na Moje Modlitwy Krucjaty, w tak wielu krajach, daję im teraz to Błogosławieństwo.

Moi drodzy uczniowie, przynosicie Mi wielką radość i pocieszenie. Za okazaną przez was wierność i wytrwałość, błogosławię was Darem Ducha Świętego. Od tego dnia, przy każdym zadaniu, które podejmujecie, aby pomóc Mi ratować dusze przed Moim Powtórnym Przyjściem, dam wam szczególną łaskę, którą natychmiast rozpoznacie . Jest to Łaska Wytrwałości w obliczu przeciwności.

Proszę, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty (92) O Łaskę Wytrwałości.

 „O drogi Jezu, proszę Cię o Dar Wytrwałości.

Błagam Cię, obdarz mnie łaskami, których potrzebuję, aby stać na straży Twojego Najświętszego Słowa.

Proszę Cię, uwolnij mnie od wszelkich, utrzymujących się wątpliwości.

Proszę Cię, napełnij moją duszę dobrocią, cierpliwością i wytrwałością.

Pomóż mi zachować godność, kiedy jestem obrażany w Twoje Święte Imię.

Uczyń mnie silnym i okryj mnie łaską, abym szedł naprzód, nawet gdy jestem zmęczony, gdy brakuje mi siły, w obliczu wszystkich udręk, które leżą przede mną, podczas gdy pracuję niestrudzenie, aby pomóc Tobie ocalić ludzkość. Amen.”

Idźcie, Moi drodzy wyznawcy i wiedzcie, że Moje Serce wybucha miłością i radością, kiedy doświadczam waszej miłości, gdy odpowiadacie na Moje Wołanie.

Kocham was. Osłaniam was Moją Najdroższą Krwią.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.