Przyznam im teraz Łaskę Łez Miłości i Nawrócenia

Piątek, 11.01.2013, 11:25

Moja najmilsza córko, proszę, usłyszcie Mnie i posłuchajcie, kiedy Ja ujawniam Mój Ból. Moja Głowa pokryta cierniami jest boleśnie druzgotana, podczas gdy znoszę ból Mojego Ukrzyżowania, dwa tysiące lat po Moim Czasie na ziemi.

Moment Mojego Powtórnego Przyjścia jest bardzo bliski. Niech nikt nie wątpi w Moją Obietnicę ponownego przyjścia. Niech żaden człowiek nie ma wątpliwości, że to może być w każdej chwili. Przygotujcie wasze dusze, gdyż czas jest bliski. Jest znacznie lepiej, abyście koncentrowali się na stanie waszych dusz, niż na stanie waszego przyszłego dobrobytu.

Ból od cierni odczuwany jest teraz przez przywódców w Katolickim i Chrześcijańskich Kościołach. Cierpią tak, ponieważ są karmieni na siłę podyktowanymi im przez przywódców politycznych doktrynami, które wypływają z ust bestii.

Wszystkich tych z was, którzy atakują Moje Słowo dawane poprzez te Orędzia muszę ostrzec, że bitwa między Bogiem a szatanem w czasie ostatecznym odbywa się teraz. Niech Mój Ojciec przebaczy wam wasze przewinienia. Niech wyleje Swoje Miłosierdzie na wasze błędne i kapryśne drogi, z których wszystkie tolerują grzech.

Ból Cierniowej Korony, która jest wciskana w męce na Moje Chrześcijańskie Kościoły na ziemi, jest w tym czasie powtarzany, jak przepowiedziane. Ból odrzucenia – odrzucenia Mojego Słowa, Mojego Istnienia i Moich Nauk – jest odczuwany nie tylko przeze Mnie, ale przez te wszystkie biedne dusze, które czczą Mnie, które głoszą Moje Święte Słowo, i które Mnie kochają.

Moje Serce jest splecione z nimi w miłości i cierpieniu. Doświadczą tego natychmiast, ponieważ przyznam im teraz Łaskę Łez Miłości i Nawrócenia, gdy będą odmawiać tę Modlitwę Krucjaty.

Krucjata Modlitwy (93) – O Łzy Nawrócenia

„O Mój ukochany Jezu, Ty jesteś blisko mojego serca.
Jestem jednym z Tobą.
Kocham Cię.
Miłuję Cię.
Pozwól mi poczuć Twoją Miłość.
Pozwól mi poczuć Twój Ból.
Pozwól mi poczuć Twoją Obecność.
Udziel mi Łaski pokory, tak abym stał się godnym Twojego Królestwa na ziemi, tak jak jest w Niebie.
Przyznaj mi Łzy Nawrócenia, tak abym mógł naprawdę ofiarować się Tobie jako prawdziwy uczeń, aby pomóc Ci w Twojej Misji ocalenia każdej duszy na ziemi, zanim Ty przyjdziesz ponownie, aby sądzić żywych i umarłych.
Amen.”

Idźcie Moi ukochani wyznawcy. Obiecuję, że przyznam wam Łaskę Łez Nawrócenia, tak że staniecie się prawdziwie zjednoczeni w Moim Najświętszym Sercu, kiedy będziecie odmawiać tę modlitwę.

Moje Serce obejmuje was, Moi umiłowani i wierni uczniowie. Kocham was. Ja Jestem teraz z wami w sposób,  któremu trudno wam będzie zaprzeczyć.

Wasz ukochany Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.