Plan zniszczenia Kościoła Katolickiego od wewnątrz z jego własnych szeregów, jest już w toku.

Sobota, 12.01.2013, 15:10

Moja najmilsza córko, to jest czas na kolejny etap w Moim Planie przygotowania świata do Nowej Ery, Nowego Raju, Królestwa obiecanego przeze Mnie, Syna Człowieczego.

Moja armia musi teraz zebrać się i połączyć w jedno w modlitwie, ponieważ obecnie walka o dusze nasila się. Plany złej grupy w światowej skali, w celu legitymizacji wojny, morderstw przez eutanazję i aborcję, nabierają rozpędu.

Plan zniszczenia Kościoła Katolickiego od wewnątrz z jego własnych szeregów, jest już w toku. Te dusze na stanowiskach władzy, zwłaszcza te w Kościołach Chrześcijańskich, które tolerują grzech i próbują ustanawiać ku temu prawa, niech wiedzą o tym. Będziecie straszliwie cierpieć. Ręka Mojego Ojca zainterweniuje i zniszczy wasz plan.

Każdego człowieka, który stara się wprowadzić prawa przeciwne Woli Boga, spotka straszna kara. Nie tylko zostaną powaleni, ale ich własne narody zostaną również ukarane.

Dość już zostało znoszone przez Mojego Ojca. On nie będzie już dłużej tolerować takiej ingerencji w Jego Stworzenie. Ziemia zostanie wstrząśnięta i nie ujdzie to uwagi żadnego człowieka.

Jakież zło istnieje. I jaka przebiegłość jest obecna, gdy straszne obrzydliwości, które obrażają Boga, wprowadzane są przez ludzkość. Przy takich działaniach, człowieka będzie musiał spotkać Gniew Mojego Ojca. Modlitwy, i to wiele modlitw, mogą powstrzymać tę nikczemność. To z powodu waszych modlitw Boskie Interwencje dla ukarania ludzkości zostały opóźnione. Teraz te narody, których przywódcy kierowani są przez ducha zła, zostaną wymazane.

Moi ukochani wyznawcy, ucierpicie ogromnie, gdy będziecie świadkami aktów nieposłuszeństwa przeciwko Bożym Prawom. Musicie trwać w modlitwie, w celu złagodzenia kary Mojego Ojca.

Musicie teraz zakładać tak wiele grup modlitewnych jak to możliwe, w każdym narodzie, dla Mojej Krucjaty Modlitw. Czyniąc to, osłabicie dzieło złej grupy.

Moja cierpliwość nie kończy się nigdy, ale człowiek zostanie ukarany za swoje nikczemne uczynki przed Moim Powtórnym Przyjściem. Ta kara została przez pewien czas opóźniona, lecz Mój Ojciec zezwoli na wstrząsy żywiołów, w celu oczyszczenia dusz.

Oto ważna Litania, aby pomóc złagodzić karę Mojego Ojca.

Litania (4) Modlitwa w celu złagodzenia kary Boga Ojca

„O Najwyższy Boże.

Błagamy Cię o Miłosierdzie dla grzechów Twoich dzieci.

Dziękujemy Ci za Dar ziemi.

Dziękujemy Ci za Dar życia ludzkiego.

Strzeżemy Daru życia.

Bronimy Daru życia.

Dziękujemy Ci za Dar Twojego Syna, Jezusa Chrystusa.

Dziękujemy Ci za Dar Odkupienia.

Wysławiamy Twoją Boskość.

Poddajemy się Tobie całkowicie, tak aby Twoja Święta Wola mogła być wypełniona na ziemi, tak jak jest w Niebie.

Dziękujemy Ci za Dar Oświetlenia Sumienia.

Dziękujemy Ci za obietnicę życia wiecznego.

Witamy Nowy Raj.

Błagamy Cię, uratuj wszystkie dusze, w tym tych, którzy Cię dręczą i tych, którzy są dla Ciebie zagubieni.

Dziękujemy Ci za Miłość, którą okazujesz wszystkim Twoim dzieciom.

Dziękujemy Ci za Dar proroctwa.

Dziękujemy Ci za Dar modlitwy.

Prosimy Cię, przyznaj nam pokój i zbawienie. Amen.”

Moja córko, ta Misja stanie się jeszcze bardziej trudna, gdyż nienawiść człowieka do człowieka nasila się i dzieli.

Wierni uczniowie Boga będą kuszeni, aby poddać się grzechom, które będą maskowane jako prawa tolerancji. Musicie stawić opór każdej próbie odwrócenia was od Prawdy Moich Nauk. Jeśli pozostawicie wszystkie wasze udręki w Moich Świętych Rękach, wówczas ta Misja ratowania dusz będzie dla was o wiele łatwiejsza.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Litanie Jezusa dla Ludzkości, Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.