Ignoruj pytania lub żądania wobec ciebie, aby zmienić Moje Słowa.

Niedziela, 13.01.2013, 12:10

Moja najmilsza córko, nigdy nie wolno ci zapominać, kto jest twoim Mistrzem. Kiedy jesteś ciągnięta w różnych  kierunkach, i kiedy Moi uczniowie kładą ogromne ciężary na twoje barki, musisz zachować odporność. Powierz siebie w Moje Święte Ręce, zostań sama i poproś Mnie o zajęcie się wszystkim.

Musisz odpowiadać jedynie na Mój Głos. Jakiekolwiek inne głosy, które nakazują Ci wykonywać Moją Świętą Pracę, według ich metod, ich interpretacji, muszą być ignorowane.

Wielu, którzy podążają za tą Misją, musi zrozumieć, że Moje Święte Słowo nie może być poddane kontroli, zmienione lub dostosowane, aby zadowolić innych. Moje Słowo jest Święte. Zaakceptujcie z wiarą to, co Ja mówię i bądźcie zadowoleni. Próbowanie odnalezienia ukrytych znaczeń, sensacji lub szukanie wróżb, jest dla Mnie obraźliwe.

Nauczcie się słuchać Mojego Głosu. Niech on poruszy waszą duszę i bądźcie wdzięczni, że daję wam ten Dar Moich prywatnych Nauk i życzeń. Robię to z litości dla was i dlatego, że was kocham. Pytanie i żądanie, abym dawał wam odpowiedzi, które chcecie usłyszeć, obraża Mnie.

Moja córko, proszę, ignoruj pytania lub żądania wobec ciebie, aby zmienić Moje Słowa lub znaczenie tego, co Ja mówię do ciebie. Nie masz, tak jak już wcześniej mówiłem, uprawnień do tego. Nawet jeśli te przebiegłe dusze zadają trudne pytania, na które nie masz odpowiedzi, zachowaj milczenie.

Ci z was, którzy w dalszym ciągu starają się spowodować Moje potknięcie, kwestionując i krytykując Moje Święte Słowo, wiedzcie, że jesteście tylko biednymi, słabymi grzesznikami. To nie jest to, że zadajecie pytania dla dobra waszej duszy, co jest dla Mnie nieprzyjemne. To jest wasza odmowa przyjęcia, że Ja, Jezus Chrystus, mógłbym kiedykolwiek komunikować się ze światem, jak czynię to teraz.

Jeśli bierzecie Moje Słowo i przekręcacie go, aby odpowiadało waszym metodom, staje się ono nieistotne. Jeśli następnie rozrywacie go, aby przeciwstawić się tej Mojej Świętej Misji dla ocalenia tej ostatniej generacji, zostaniecie odrzuceni na jedną stronę.

Mój plan jest teraz potężny, kiedy prowadzę ludzkość szybko na Drodze Prawdy. Ci, którzy błąkają się i błądzą, zostaną pominięci. Pozostało już tylko tyle czasu, aby ocalić każdego z was. Dlaczego go marnować? Każda minuta jest cenna.

Dajcie Mi szansę, aby prowadzić was, uczyć i zbawić. Posłuszeństwo wobec Mnie, waszego Jezusa, jest wymagane, jeśli Ja mam wam pomóc. Możecie być Mi posłuszni, kiedy poddacie Mi waszą wolę. Jeśli to zrobicie, nie będzie już zamieszania obecnego w waszej duszy.

Wasz Jezus