Najświętsza Maria Panna: Musicie walczyć z każdym prawem i każdym argumentem, który propaguje aborcję.

Sobota, 19.01.2013, 20:45

Moje dziecko, kiedy eskalują złe czyny, tak jak sposób, w jaki narody próbują wprowadzić aborcję, Duch Święty zstępuje na Boże dzieci, tak aby mogły zyskać odwagę dla stawienia oporu.

Aborcja jest najcięższym grzechem w Oczach Mojego Ojca. Nie ma przyczyny, która może Mu zostać przedstawiona, i która może usprawiedliwić ten ohydny czyn przeciwko Bożemu Stworzeniu. Aborcja jest obrazą dla Świętego Stworzenia ludzkości i niesie ze sobą straszliwą karę.

Każdy argument zostanie przytoczony dla jej uzasadnienia wśród waszych narodów, ale nic nie może uczynić jej kiedykolwiek akceptowalną dla Boga. Nikt nie ma prawa ingerować w Dar Życia stworzonego przez Boga, Stwórcę wszystkiego, co istnieje.

Wiele biednych dusz wierzy, że okazują współczucie, kiedy tolerują aborcję, ale wszystko, co robią, jest tolerowaniem morderstwa, które jest grzechem ciężkim. Musicie walczyć z każdym prawem i każdym argumentem, który propaguje aborcję oraz chronić życie Bożych dzieci w łonach ich matek. Nigdy nie wolno wam odczuwać strachu, kiedy głosicie świętość życia.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się za te dusze, które nie mogą zaakceptować ważności życia i Świętego Aktu Bożego Stworzenia. Dusze te potrzebują waszych modlitw i cierpliwości. Pokażcie im, że nie zaakceptujecie ich żądań dla zmuszenia was do przyzwolenia na zabójstwo nienarodzonego Bożego dziecka.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.