Bóg Ojciec: To dlatego jedynie cud może uratować ludzki rodzaj.

Sobota, 26.01..2013, 19:22

Moja najdroższa córko, Mój Drogi Syn, który w imieniu Moich dzieci cierpiał z powodu tak okrutnej śmierci, przygotowuje się na Swoje Wielkie Miłosierdzie.

Przyznałem Mu, aż do teraz, czas niezbędny dla doprowadzenia do Jego Boskiego Miłosierdzia tak wielu dusz jak to możliwe, bez konieczności rezygnacji z ani jednej zabłąkanej duszy. Chwila Mojego Daru dla ludzkości jest bardzo bliska.

Czas, kiedy Mój Syn, Mesjasz, przyszedł, aby żyć na ziemi, został przez ludzi zaprzepaszczony. Oni Go odrzucili. Ten drugi raz, gdy udzielam Mu zgody, aby przyszedł ponownie, nie będzie inny. On zostanie odrzucony.

To dlatego jedynie cud może uratować ludzki rodzaj. Jednak ten cud może nastąpić tylko wtedy, gdy Ja, Bóg, Stwórca wszystkiego co jest, będę mógł się upewnić, że wolna wola człowieka pozostaje nienaruszona. Ten Dar wolnej woli nie może zostać nigdy zakłócony. Kiedy jakaś osoba ofiaruje go jako dar dla Mnie, jest to najcenniejszy i najdoskonalszy prezent ze wszystkich.

Przedstawiając im dowód ich grzechów, Mój Syn może zachęcić dusze, aby odpowiedziały na Jego wezwanie. Następnie, kiedy skrucha zostanie okazana, Jego Miłosierdzie obejmie miliardy dusz, które inaczej nigdy nie zostałyby uratowane.

Błagam was, drogie dzieci, przygotujcie się dobrze.

Wasz Ukochany Ojciec

Najwyższy Bóg

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.