Wkrótce uchwalą prawo, które unieważni znaczenie bluźnierstwa.

Poniedziałek, 28.01.2013, 21:15

Moja najmilsza córko, powiedz Moim uczniom, że nie wolno im nigdy zrezygnować z ich poświęcenia dla Mojego Świętego Słowa.

Wzrost ateizmu oznacza, że samo wspomnienie Boga, czy Praw ustanowionych przez Niego, wywołuje oburzenie. Stało się tak, jakby bluźnierstwem było wspomnienie o roli Boga w waszym życiu.

Wkrótce uchwalą prawo, które unieważni znaczenie bluźnierstwa, tak aby zlikwidować wszelką publiczną wierność dla Boga.

Wam, Moi biedni wyznawcy, trudno będzie podnieść wasze głosy w Moim Imieniu. Będą was znieważać i głosić straszne rzeczy o Mnie, a mimo to nie będziecie w stanie Mnie bronić.

Tym krajom chrześcijańskim, których ludność oddaje Mi cześć, nie będzie możliwe zadeklarowanie ich Chrześcijaństwa z powodu stworzenia takich praw, które będą przeciwstawiać się Moim Naukom.

Tak wielu nie chce Mnie znać. Ci z Was, którzy to czynią, będą prześladowani. Oznacza to, że za każdym razem, gdy spróbujecie się do Mnie modlić, wasza prywatność zostanie zakłócona. Za każdym razem, gdy spróbujecie otrzymać Sakramenty, będą się one stawać trudno dostępne.

Następnie, gdy będziecie zakładać Grupy Modlitewne, zostanie wam polecone, aby tego zaprzestać. Każda grupa napotka pośród pewnych kręgów nie tylko sprzeciw, ale oszuści będą próbowali przeniknąć do nich, aby zepsuć owoce będące efektem ich działania. Nigdy wcześniej nie byliście świadkami takiego sprzeciwu wobec waszego oddania dla Mnie, dla Moich Grup Modlitewnych Krucjaty lub Moich Orędzi.

Wielu księży i duchownych reaguje szybko na Moje Wezwanie, ponieważ Mnie znają i rozpoznają Mój Głos. Tak wielu będzie nadal wzywanych, gdyż nastąpi reakcja na Moją prośbę, aby przygotować dusze, które zostały im powierzone.

Jednak kiedy wzrośnie ich liczba, inni wśród ich owczarni powstaną z oburzeniem i potępieniem. Będą cierpieć z powodu miłości do Mnie. Ich wrogowie będą składać się z tych, którzy Mnie kochają, ale którzy zostali zmyleni przez innych, którym przyrzekli posłuszeństwo. Inni będą kuszeni przez ducha zła, aby się Mnie wyprzeć. Zrobią to, aby zapobiec Mojemu planowi wypełnienia Woli Mojego Ojca ocalenia dusz i przyjęcia wszystkich Bożych dzieci w Jego Nowym Raju.

Musicie oprzeć się takim wysiłkom, ale zawsze pozostać z godnością. Trwajcie w modlitwie za te Moje wyświęcone sługi, którzy jak Judasz przed nimi pocałują Mnie w jeden policzek, zdradzając Mnie z drugiej strony.

Będę stał przy was podczas tej udręki, gdyż nawet wy będziecie zszokowani jadem, który wyleje się z ust tych, którzy twierdzą, że są Moimi uczniami.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.