Wzrost nienawiści, morderstw i braku życzliwości jest intensywny, a grzech zaatakował ziemię jak pożar.

Wtorek, 29.01.2013, 04:15

Moja droga, umiłowana córko, wściekłość szatana wylewa się na ziemię, kiedy Duch Święty zwiększa Swoją Boską Obecność w duszach tak wielu, poprzez tę i inne zatwierdzone przeze Mnie Misje.

Wzrost nienawiści, morderstw i braku życzliwości jest intensywny, a grzech zaatakował ziemię jak pożar.

Czas przygotowania do Wielkiego Dnia Mojego Powrotu musi rozpocząć się teraz z wielką starannością. Ponieważ wy, Moi umiłowani wyznawcy, odpowiedzieliście na Moje Wezwanie, Ja wzmogę waszą wiarę i zwielokrotnię was wszędzie.

Misja ta jest zwieńczeniem wszystkich instrukcji danych ludzkości przez Mojego Ojca, dla wszystkich tych, którzy byli przed wami. Czy nie zdajecie sobie sprawy, że gdy prorocy od samego początku opisywali Dzień Pański, odnosiło się to do Mojego Czasu, momentu, w którym Ja wypełnię ostateczne Przymierze?

Moim Planem jest przyjść i dać wam życie wieczne, które obiecałem, gdy uwolniłem was z łańcuchów grzechu przez Moją Śmierć na Krzyżu. Ci z was, którzy zachowują wobec Mnie ostrożność, wiedzcie, że Ja nigdy nie mógłbym was oszukać w Misji takiej jak ta. Nie prosiłbym was, aby Mi pomóc ratować dusze, walczyć ze złym, albo zachęcał was do modlitwy, gdybym to nie był Ja, wasz Jezus, który teraz do was woła.

Moje biedne dzieci, żyjecie na pustkowiu nie waszej własnej produkcji. Ja Jestem waszym jedynym wyjściem. Jeśli nie podążycie za Mną teraz, zmarnujecie czas na wędrówkę, zagubicie się i rozproszycie. Wasza wiara może pozostać silna jedynie przez Święte Sakramenty. Zachowujcie swoją wiarę i podążajcie za Mną. To wszystko, o co proszę. Następnie módlcie się o zbawienie dusz.

Nigdy nie potępię was za nieakceptowanie tych Moich Świętych Orędzi. Jednak nigdy nie wybaczę wam, jeśli bluźnicie przeciwko Słowu Bożemu, dawanemu wam przez Moc Ducha Świętego. Jeśli nie wierzycie w Moje Przekazy, wówczas odejdźcie dalej i kontynuujcie wasze nabożeństwo dla Mnie.

Moi drodzy uczniowie, zabierzecie się szybko do tworzenia wielkiej armii i silnej obrony przeciwko wrogom Boga. Kiedy będzie rosnąć w siłę, zachęcajcie proszę tak wiele Moich wyświęconych sług jak to możliwe, aby wam pomagali. Ważne jest to, że bez względu na to jak duży opór napotkają, nadal muszą odprawiać codzienną Mszę i udzielać Sakramentu Komunii Świętej tym, którzy znajdują się w potrzebie.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.