Człowiek musi zawsze się starać być podobny do Mnie

tłumaczenie ze strony ostrzezenie.net

Orędzie z serii Ostrzeżenie, 2013.02.04, 22.45

Moja wielce umiłowana córko, podczas gdy na całej ziemi dochodzi do coraz większej ilości nieszczęść, człowiek musi zawsze się starać być podobny do Mnie.

Jest rzeczą ważną, abyście traktowali swoich bliźnich na co dzień w taki sposób, jak was tego nauczałem w czasie Mojego pobytu na ziemi. Musicie zawsze najpierw się zastanowić, zanim zrobicie coś, co wywoła u innej osoby reakcję, która mogłoby się stać zarzewiem konfliktu. Kiedy jesteście proszeni o pomoc, to pomagajcie.

Kiedy ktoś was podżega do kłótni i zdajecie sobie sprawę, że takie zachowanie innych boleśnie rani, to musicie tę kłótnię sobie podarować. To, w jaki sposób obchodzicie się z innymi ludźmi, będzie miało bezpośredni wpływ na wasz wewnętrzny spokój. Jeżeli będziecie postępowali w stosunku do innych ludzi niesprawiedliwie, mówili o nich źle lub próbowali ich oszukać, będzie tak, jakbyście czynili to sobie samemu. Albowiem Ja będę was sądził tak, jak wy traktujecie innych. Pielęgnowanie dobra w waszych sercach może wam umożliwić stanie się naczyniem, z którego będziecie czerpać — traktując innych tak, jak Ja bym to uczynił. Gdyż każdy czyn, jaki podejmujecie, aby sprawić Mi radość, oddaje wielką Chwałę Bogu.

Zawsze poszukujcie Prawdy w swym codziennym życiu, ponieważ to wam pomoże w waszej walce z przytłaczającym złem, które, wbrew wam samym, będzie was próbowało atakować w czasie każdego etapu tej podróży, jaką ze Mną odbywacie.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.