Matka Boża: Musicie modlić się za tych wszystkich, będących na wysokich stanowiskach i sprawujących władzę nad waszymi narodami

środa, 6 lutego 2013, godz. 14.55

Moje dziecko, musisz poświęcić teraz wszystkie swoje modlitwy za te zagubione dusze, które nie chcą uznać Istnienia Boga.

Rozrzucone po całym świecie, te biedne dusze przeżywają taki czas, kiedy dręczone są kłamstwami. Kłamstwa te są zasiane w ich sercach przez oszusta. Bez Bożego Światła w swoich sercach nie mają żadnej perspektywy na przyszłość. Nie oddają czci Bogu, więc na to miejsce próbują znaleźć jakiś substytut. Ten substytut z reguły jest formą stawiania na piedestale innych ludzi lub rzeczy materialnych. Ale wszystkim, do czego dochodzą w wyniku tej swojej pogoni za pokojem, jest chaos i zamieszanie. Bez umiłowania Boga nigdy nie znajdą pokoju.

Mój umiłowany Ojciec — przez Miłosierdzie Swojego Syna, Jezusa Chrystusa — zalewa takie dusze Swoim Światłem i Miłością. Jednak one nie przyjmują tych Łask i odwracają się od tej jedynej drogi, jaką mają, by zdobyć wieczny pokój i szczęście.

Musicie modlić się za tych wszystkich, będących na wysokich stanowiskach i sprawujących władzę nad waszymi narodami, ponieważ oni ogromnie cierpią. Codziennie są atakowani przez diabła, aby mogli stać się w jego rękach narzędziem wyzysku, wpędzającym Boże dzieci w biedę. Ich plan usunięcia wszelkich śladów Boga w życiu narodów, które kontrolują, jest już przygotowany. Po ujawnieniu swoich prawdziwych zamiarów i oni sami staną się ofiarami, tak jak będą nimi dusze, które będą cierpieć pod ich reżimem.

Oto Krucjata Modlitwy, którą musicie odmawiać, aby oświecić rządy, tak aby Łaska Boża mogła osłonić światowych przywódców.

Krucjata Modlitwy (98) Aby Łaska Boża osłoniła światowych przywódców

O moja Błogosławiona Matko Zbawienia,
proszę, uproś u Swojego Syna,
aby wylał Swoje Łaski oraz Miłość
na tych przywódców,
którzy kontrolują świat.

Módl się, aby Światło Boga
uleczyło ich zaślepienie
i odemknęło ich kamienne serca.

Powstrzymaj ich od zadawania
niewinnym ludziom prześladowań.

Proszę, módl się, aby Jezus
mógł ich poprowadzić oraz powstrzymać,
tak aby nie mogli zablokować
szerzenia Prawdy  Jego Nauk
wśród narodów całego świata.
Amen.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.